Brest – Lille 3:2 (kon.) | Lens – Remeš 4:4 (kon.) | Lorient – Nantes 0:2 (kon.)
Méty – Dijon 1:1 (kon.) | Nîmes – Angers 1:5 (kon.) | Nice – Monaco 1:2 (kon.)
Lyon – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
OGC Nice
1:2 (0:1)
AS Monaco
Neděle 08.11.2020, 17:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

S konstatováním, že Monaco ovládlo derby s Nice, se loučím a přeji vám příjemný zbytek nedělního večera. (18:58:08)

Derby pro Monaco, které se v tabulce posunulo na pátou pozici. Naopak Nice se propadlo na sedmou příčku!

Sledovali jsme dva různé poločasy! V prvním bylo Monaco výrazně lepší, ovšem zahodilo několik výborných příležitostí, a tak šlo do kabin jen s jednobrankovým vedením. Po poločasové přestávce ale hostující celek nezachytil tempo hry, přesto využil nepřesnosti v rozehrávce Sofiane Diop. Nice bylo v této části hry lepší a dočkalo se snížení. Jenomže to bylo ze strany domácího mužstva vše, jelikož další vyložená šance nepřišla.

90+5

90+3
    Samotné Monaco si může za to, že utkání je dramatické do poslední minuty. Vždyť hostující celek zahodil v prvním poločase několik vyložených příležitostí.

90+2
    Amine Gouiri nejprve na kraji šestnáctky nepřešel přes Rubena Aguilara a následně stáhl k zemi Djibrila Sidibého. Čas se domácím výrazně krátí.

90+1
    K postranní lajně přistupuje čtvrtý rozhodčí, který ukazuje, že se budou hrát ještě čtyři minuty. Domácímu mužstvu už moc času na vyrovnání nezbývá.

89
    Ani po rohovém kopu se Nice vyrovnávací branky nedočkalo. Následně před branku letěl nebezpečný míč, jenomže také vyletěl praporek pomezního rozhodčího.

88
    Kapitánskou pásku přebral Axel Disasi! Tento hráč nyní zablokoval přihrávkou soupeře a domácí budou rozehrávat rohový kop.

87
    Proti brance se rozeběhl střídající Pietro Pellegri, kterého křižoval obránce, a tak přišlo zakončení ještě před šestnáctkou. Pokus se útočníkovi nevydařil a míč zamířil pouze vedle.

86
    Další pas mířil do pokutového území Monaca, kde prsy zahrál Benoît Badiashile, kterému míč vyletěl do vzduchu. Ovšem celou situaci pak kontroloval Vito Mannone.

85
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Pietro Pellegri.
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Gelson Martins, přichází Djibril Sidibé.

84
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Stanley N'Soki, přichází Dan Ndoye.
    83. Willem Geubbels (ASM)

83
    Wissam Ben Yedder přechodil svého soka, čímž našel nabíhajícího Willema Geubbelse. Jeho pokus z pravé části pokutového území zamířil do vzdálenější tyče!

83
    Pokračujeme ve hře! Aurélien Tchouaméni bude v pořádku a za malou chvíli bude moci pokračovat také on.

81
    Chvíli se hrát nebude, protože na polovině hrací ploše zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Hlavní rozhodčí vpouští na zelený pažit lékařský tým Monaca.

80
    Z velké dálky se napřáhl znovu střídající Rony Lopes, jehož zakončení proletělo jen vedle pravé tyče. Vito Mannone celou situaci zkontroloval pouze pohledem.

79
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Kevin Volland, přichází Florentino Luís.

78
    Na pravé straně pokutového území vymýšlel Rony Lopes, který se chtěl dostat do střelecké pozice. Jenomže celou situaci přečetl Gelson Martins, jenž obranným zákrokem zasáhl.