CSKA Sofia – Young Boys 0:1 (kon.) | Molde – Arsenal 0:3 (kon.) | Braga – Leicester 3:3 (kon.)
AEK Atény – Zorja Luhansk 0:3 (kon.) | Sparta – Celtic 4:1 (kon.) | Lille – AC Milán 1:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Villarreal 1:1 (kon.) | Karabach – Sivasspor 2:3 (kon.) | Linz – Antverpy 0:2 (kon.)
CSKA Moskva – Feyenoord 0:0 (kon.) | Wolfsberger – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | Gent – CZ Bělehrad 0:2 (kon.)
Liberec – Hoffenheim 0:2 (kon.) | Kluž – AS Řím 0:2 (kon.) | Dundalk – Rapid 1:3 (kon.)
Leverkusen – Beer Ševa 4:1 (kon.) | Nice – Slavia 1:3 (kon.) | Standard – Lech Poznaň 2:1 (kon.)
Rangers – Benfica 2:2 (kon.) | Eindhoven – PAOK 3:2 (kon.) | Granada – Omonia Nikósie 2:1 (kon.)
Neapol – Rijeka 2:0 (kon.) | Alkmaar – Real Sociedad 0:0 (kon.) | Tottenham – Ludogorec 4:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
4:0 (2:0)
PFK Ludogorec Razgrad
Čtvrtek 26.11.2020, 21:00 • Tottenham Hotspur Stadium • Evropská liga • Skupina J
    Mourinho dnes zápas sledoval v poklidu

Zápas taky nabídl velmi hezkou branku. A to třetí branku v podání Winkse, na kterou se sami rozhodně podívejte v přiloženém gifu. (22:59:34)

Tottenham jasně přehrál Ludogorec, který může být rád jen za čtyři inkasované branky. Hosté hráli od úvodních minut zcela rezignovaně a za celý zápas si nedokázali vypracovat ani jednu velkou příležitost. Zatímco jejich soupeř se bavil fotbalem a v závěru zápasu už vymýšlel různé varianty zakončení.
    V dané skupině má Tottenham devět bodů, shodný počet mají i Antverpy (ty dnes zvítězily 2:0 nad LASK). Oba týmy si to nejspíše v dalších zápasech rozdají o postup z první pozice!

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 14:0. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 20:8.

90+4

90+4
    Tak ještě jedna žlutá karta v poslední minutě zápasu. Tu vidí Pierre-Emile Höjbjerg.

90+3
    Lavička Hotspur už nedočkavě vyhlíží závěrečný hvizd.

90+2
    Pro Tottenham je to dnes jeden z těch nejjednodušších odehraných zápasů. Dokonce i Mourinho na lavičce Hotspur je poměrně v klidu.

90+1
    Přihrávka před branku, kde hned dva domácí hráči měli blízko k tomu, aby dorazili míč do branky. Avšak nakonec míč míří mimo hřiště.

90
    K překvapení, hlavní sudí, se rozhodl nastavit čtyři minuty. Snad jen za dané střídání během druhého poločasu.

90
    Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Dominik Jankov, přichází Dimitar Mitkov.
    Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Stéphane Badji, přichází Ivan Jordanov.

89
    V samotném závěru ještě dvojité střídání Ludogorecu.

88
    Zákroky brankáře Plamen Iliev: 4.

87
    Ben Davies hledal centrem Scarletta, míč na něj nakonec neprošel. Tottenham dohrává závěr zápasu ve velkém stylu a uvidíme, jestli vstřelí pro soupeře potupného "bůra".

86
    Až nyní přišel centr na pravou strany, kde hráč Tottenhamu nedosáhl míč.

85
    Kohouti si pět minut před koncem zápasu užívají hru svou kombinací.

84
    Na druhé parádní pas od Winkse na Daneho Scarletta. Ten si dobře zpracoval míč, ale Plamen Iliev dokázal včas vyběhnout a zúžil střelecké zakončení nedávno střídajícího hráče.

83
    A podívejme se! Po rohovém kopu musel skutečně nový brankář zasahovat a chytá míč! Hart mu ze střídačky i zatleskal.

82
    Hart možná ani nepamatuje, kdy odchytal tak jednoduché utkání. Uvidíme, jestli hosté ve zbytku zápasu prověří alespoň Whitemana.

Adam Dořák

Branky: 16. Vinícius, 34. Vinícius (Alli), 63. Winks (B. Davies), 73. Lucas Moura (Vinícius)

Karty:   52. Ndombèlé (TOT), 90+4. P.-E. Höjbjerg (TOT) – 6. Keșerü (LUD), 43. Despodov (LUD)

Tottenham Hotspur: Hart (82. Whiteman) – B. Davies (C), Tanganga, D. Sánchez, Doherty – Ndombèlé (61. P.-E. Höjbjerg), Alli (82. White), Winks – Bale (67. Clarke), Vinícius, Lucas Moura (82. Scarlett).
    Náhradníci: B. Austin, Whiteman – Reguilón, P.-E. Höjbjerg, Son Heung-min, Kane, Dier, Moussa Sissoko, Aurier, Clarke, White, Scarlett.

PFK Ludogorec Razgrad: P. Iliev – Nedjalkov, Moţi (C), Grigore, A. Abel (68. Cauly) – Ikoko, Verdon, Keșerü (68. Tchibota), Badji (90. Jordanov), Jankov (90. Mitkov) – Despodov (65. Tekpetey).
    Náhradníci: V. Stojanov, Damjanov – Terziev, Manu, Tchibota, Josué Sá, Tekpetey, Mitkov, Jordanov, Cauly.

Rozhodčí: G. Kruašvili – L. Varamišvili, Z. Pipia (všichni GEO)