Jonathan Pearce - Kai Kamaka | Pearce (kon.) | | | Ashlee Evansová-Smithová - Norma Dumont Vianaová | Dumont Vianaová (kon.) |
Spike Carlyle - Bill Algeo | Algeo (kon.) | | | Josh Parisian - Parker Porter | Porter (kon.) |
Miguel Baeza - Takaši Sato | Baeza (kon.) | | | Anthony Smith - Devin Clark | Smith (kon.) |
Sprint mužů, 10 km, Kontiolahti | Vítěz: J.T. Bø (NOR) (kon.) | | | Sprint žen, 7,5 km, Kontiolahti | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: H. E. Granerud (NOR) (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km volně, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 15 km volně, Ruka | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky mužů HS142, Ruka | (zruš.) | | | Běh mužů 10 km, Ruka | Vítěz: Jens Luraas Oftebro (NOR) (kon.) |
Tomáš Kubečka
Startovní listina
1. Olli Salmela (FIN)
2. Otto Niittykoski (FIN)
3. Arttu Mäkiaho (FIN)
4. Gael Blondeau (FRA)
5. Ben Loomis (USA)
6. Jan Vytrval (CZE)
7. Magnus Krog (NOR)
8. Lukas Klapfer (AUT)
9. Leevi Mutru (FIN)
10. Martin Fritz (AUT)
11. Ondřej Pažout (CZE)
12. Giulio Bezzi (ITA)
13. Wille Karhumaa (FIN)
14. Marco Heinis (FRA)
15. Taylor Fletcher (USA)
16. Kodaj Kimura (JPN)
17. Matteo Baud (FRA)
18. Hideaki Nagai (JPN)
19. Raffaele Buzzi (ITA)
20. Perttu Reponen (FIN)
21. Jakob Lange (GER)
22. Szczepan Kupczak (POL)
23. Harald Johnas Riiber (NOR)
24. Philipp Orter (AUT)
25. Antoine Gerard (FRA)
26. Vincenz Geiger (GER)
27. Aaron Kostner (ITA)
28. Tomáš Portyk (CZE)
29. Espen Andersen (NOR)
30. Andreas Skoglund (NOR)
31. Einar Luraas Oftebro (NOR)
32. Terence Weber (GER)
33. Ilkka Herola (FIN)
34. Thomas Jöbstl (AUT)
35. Eero Hirvonen (FIN)
36. Samuel Costa (ITA)
37. Jörgen Graabak (NOR)
38. Rjota Jamamoto (JPN)
39. Johannes Rydzek (GER)
40. Mario Seidl (AUT)
41. Jošito Watabe (JPN)
42. Fabian Riessle (GER)
43. Lukas Greiderer (AUT)
44. Kristjan Ilves (EST)
45. Franz-Josef Rehrl (AUT)
46. Jens Luraas Oftebro (NOR)
47. Manuel Faisst (GER)
48. Eric Frenzel (GER)
49. Akito Watabe (JPN)
50. Johannes Lamparter (AUT)
51. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Olli Salmela (FIN)
2. Otto Niittykoski (FIN)
3. Arttu Mäkiaho (FIN)
4. Gael Blondeau (FRA)
5. Ben Loomis (USA)
6. Jan Vytrval (CZE)
7. Magnus Krog (NOR)
8. Lukas Klapfer (AUT)
9. Leevi Mutru (FIN)
10. Martin Fritz (AUT)
11. Ondřej Pažout (CZE)
12. Giulio Bezzi (ITA)
13. Wille Karhumaa (FIN)
14. Marco Heinis (FRA)
15. Taylor Fletcher (USA)
16. Kodaj Kimura (JPN)
17. Matteo Baud (FRA)
18. Hideaki Nagai (JPN)
19. Raffaele Buzzi (ITA)
20. Perttu Reponen (FIN)
21. Jakob Lange (GER)
22. Szczepan Kupczak (POL)
23. Harald Johnas Riiber (NOR)
24. Philipp Orter (AUT)
25. Antoine Gerard (FRA)
26. Vincenz Geiger (GER)
27. Aaron Kostner (ITA)
28. Tomáš Portyk (CZE)
29. Espen Andersen (NOR)
30. Andreas Skoglund (NOR)
31. Einar Luraas Oftebro (NOR)
32. Terence Weber (GER)
33. Ilkka Herola (FIN)
34. Thomas Jöbstl (AUT)
35. Eero Hirvonen (FIN)
36. Samuel Costa (ITA)
37. Jörgen Graabak (NOR)
38. Rjota Jamamoto (JPN)
39. Johannes Rydzek (GER)
40. Mario Seidl (AUT)
41. Jošito Watabe (JPN)
42. Fabian Riessle (GER)
43. Lukas Greiderer (AUT)
44. Kristjan Ilves (EST)
45. Franz-Josef Rehrl (AUT)
46. Jens Luraas Oftebro (NOR)
47. Manuel Faisst (GER)
48. Eric Frenzel (GER)
49. Akito Watabe (JPN)
50. Johannes Lamparter (AUT)
51. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Olli Salmela (FIN)
2. Otto Niittykoski (FIN)
3. Arttu Mäkiaho (FIN)
4. Gael Blondeau (FRA)
5. Ben Loomis (USA)
6. Jan Vytrval (CZE)
7. Magnus Krog (NOR)
8. Lukas Klapfer (AUT)
9. Leevi Mutru (FIN)
10. Martin Fritz (AUT)
11. Ondřej Pažout (CZE)
12. Giulio Bezzi (ITA)
13. Wille Karhumaa (FIN)
14. Marco Heinis (FRA)
15. Taylor Fletcher (USA)
16. Kodaj Kimura (JPN)
17. Matteo Baud (FRA)
18. Hideaki Nagai (JPN)
19. Raffaele Buzzi (ITA)
20. Perttu Reponen (FIN)
21. Jakob Lange (GER)
22. Szczepan Kupczak (POL)
23. Harald Johnas Riiber (NOR)
24. Philipp Orter (AUT)
25. Antoine Gerard (FRA)
26. Vincenz Geiger (GER)
27. Aaron Kostner (ITA)
28. Tomáš Portyk (CZE)
29. Espen Andersen (NOR)
30. Andreas Skoglund (NOR)
31. Einar Luraas Oftebro (NOR)
32. Terence Weber (GER)
33. Ilkka Herola (FIN)
34. Thomas Jöbstl (AUT)
35. Eero Hirvonen (FIN)
36. Samuel Costa (ITA)
37. Jörgen Graabak (NOR)
38. Rjota Jamamoto (JPN)
39. Johannes Rydzek (GER)
40. Mario Seidl (AUT)
41. Jošito Watabe (JPN)
42. Fabian Riessle (GER)
43. Lukas Greiderer (AUT)
44. Kristjan Ilves (EST)
45. Franz-Josef Rehrl (AUT)
46. Jens Luraas Oftebro (NOR)
47. Manuel Faisst (GER)
48. Eric Frenzel (GER)
49. Akito Watabe (JPN)
50. Johannes Lamparter (AUT)
51. Jarl Magnus Riiber (NOR)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 200 bodů
2. Johannes Lamparter (AUT) 120
3. Akito Watabe (JPN) 100
4. Eric Frenzel (GER) 96
5. Manuel Faisst (GER) 95
24. Tomáš Portyk (CZE) 15