Montpellier – Rennes 2:1 (kon.) | Lens – Dijon 2:1 (kon.) | Nice – Méty 1:2 (kon.)
Nîmes – Bordeaux 2:0 (kon.) | Štrasburk – Angers 0:0 (kon.) | Lorient – Lille 1:4 (kon.)
PSG – Monaco 0:2 (kon.)
Montpellier HSC
2:1 (2:0)
Stade Rennes
Neděle 21.02.2021, 13:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Monpellier poměrem 2:1. Také druhý poločas nám přinesl hodně vyrovnanou podívanou, avšak stále směrem dopředu byl nebezpečnější domácí celek, který nebyl daleko od třetího zásahu. Rennes se v tomto duelu směrem dopředu hodně hledalo, nicméně se mu necelých deset minut před koncem zápasu povedlo snížit na rozdíl jediné branky. Montpellier si ovšem hubené vedení dokázalo pohlídat a z tohoto zápasu bere velice cenné tři body. (14:52:24)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:11.

90+5

90+4
    Běží nám předposlední minuta nastaveného času. Rennes se sice s míčem nachází na útočné polovině, k ničemu nebezpečnému to ale zatím nevede.

90+3
    Pokračovalo se odkopem z kopačky domácího brankáře Omlina, který přenášel hru na opačnou polovinu hrací plochy, kde na míč nedosáhl Škuletić.

90+2
    Po delší době se k míči dostal hostující brankář Gomis, kterému se nakrátko povedlo oslovit kolegu Nyamsiho, jehož centr ale nebyl vůbec přesný.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89
    Ještě jedna žlutá karta, a sice pro hostujícího Maouassu.

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Montpellier stále vede o jednu branku, do konce zápasu ale nezbývá zrovna moc času.

86
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stephy Alvaro Mavididi, přichází Petar Škuletić.

85
    Velké problémy poté měl obránce Aguerd, kterého napadala hned dvojice protihráčů. Nakonec ho dokázal obrat o míč Mollet, který se daleko nedostal.

84
    Po další kombinaci nahrával dost nepřesně hostující Traoré, který našel pouze domácího obránce Hiltona, jenž odkopával směrem do zámezí.

83
    S míčem se na útočnou polovinu dostal také hostující Grenier, který zpětnou nahrávkou hledal osamoceného Martina, jenž nahrával směrem kupředu.

82
    Za postranní lajnou skončil v bolestech na zemi hostující Terrier, který je nyní v péči lékařského personálu. Vypadá to na další vynucené střídání Rennes.

81
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Martin Terrier, přichází Romain Del Castillo.

80
    Krátce po rozehrávce šel hodně obětavým způsobem po míči domácí obránce Hilton, který ho nakonec odehrál směrem k Omlinovi, jenž zakročil rukou.
    78. Sehrou GUIRASSY - 2:1

78
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jenom to bude ještě zajímavé! Na nahrávku mezi domácí obranu si totiž naběhl SEHROU GUIRASSY. Proti němu ještě vyběhl domácí brankář Omlin, který ho ovšem nedokázal eliminovat. Následovalo zakončení k zadní tyči, přičemž se míč dokonce otřel o vzdálenější brankovou konstrukci.

78
    Rennes se jednoduše dostalo na polovinu soupeře, jenomže tam zatím nesledujeme nic světoborného. Naopak Aguerd znovu vypustil zpětnou nahrávku.