Alavés – Real Betis 0:1 (kon.) | Real Madrid – Getafe 0:0 (odl.) | Valladolid – Real Sociedad 1:1 (kon.)
Barcelona – Elche 0:0 (odl.) | Villarreal – Huesca 1:1 (kon.) | Valencia – Levante 4:2 (kon.)

Barcelona právě vstřelila branku!
    Defenziva Elche je v posledních minutách v obrovských problémech. Souvislým tlakem se Katalánci prokombinovali do blízkosti pokutového území. De Jong přenesl hru do vápna na Braithwaita, ten hlavou sklepl míč na zcela volného JORDIHO ALBU, který už měl před brankou snadnou úlohu.

70
    Barcelona už vede 2:0! LIONEL MESSI navíc odskakuje v tabulce střelců Suárezovi. De Jong proskočil do vápna, poté předal míč svému kapitánovi, ten si ještě pohrál s obranou a nakonec přehodil Badíu.

48
    Barcelona se záhy po startu druhého poločasu dostává do vedení! Kdo jiný, než LIONEL MESSI by mohl pozvednout ofenzivu katalánského mužstva. Právě Argentinec zavezl míč do vápna, kde ještě Braithwaite patou posunul přihrávku Messimu a ten prostřelil padajícího Badíu.