New Jersey – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.) | Detroit – Carolina 1:2 (kon.) | Columbus – Dallas 1:2 (0:1 po s.n.)
Colorado – Los Angeles 4:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 4:3 (kon.) | Tampa – Nashville 1:4 (kon.)
HC Slavia Praha
4:3 (1:1, 3:1, 0:1) Stav série: 2:2
SK Horácká Slavia Třebíč
Pondělí 15.03.2021, 17:00Play-off Chance ligy • Osmifinále

Pražané nakonec dokázali v závěru udržet těsný náskok a srovnávají tak stav série na 2:2. Výrazně jim k tomu ale pomohl faul Tejnora, který necelých pět minut do konce musel do sprch, a tak Třebíč dohrávala v oslabení. V předešlém průběhu třetí části přitom snížil Václav Krliš a hosté se nadechovali k náporu, který už ale vinou oslabení nepřišel. (19:37:17)

59:56
    Hosté to ještě v posledních sekundách zkusí bez brankáře!

59:56
    Třebíč si bere oddechový čas.

59:56
    Rozhodčí přerušují hru, ještě se bude vhazovat před Michajlovem.

59:52

59:07
    Kafkovu ránu ještě dorážel Bednář, Mičán se ale stihl přesunout.

57:52
    Po závaru na třebíčském brankovišti si počínal za hranou pravidel Matěj Psota (TRE), který tak musí za hrubost na trestnou lavici.

57:17
    Z podobné situace to zkoušel Poletín, ale také nemířil přesně.

56:42
    Vampola uvolnil mezi kruhy Pšeničku, ten ale pálil mimo.

55:50
    Dominik Tejnor (TRE) trefil Vlčka do hlavu, za což od rozhodčích dostává trest na pět minut a do konce utkání. Trest odpyká Jakub Malý. Hosté tak už to v závěru při snaze o vyrovnání budou mít hodně těžké.

55:47
    Po rychlé akci se do zakončení dostal Vlček, mířil ale nepřesně.

54:38
    Střelu od modré čáry obrana domácích zblokovala, puk ale mají stále třebíčští hráči.

53:16
    Hosté na nic nečekají a vrhají se okamžitě do útoku, zatím se jim ale ohrozit Michajlova nedaří.
    51:45 Václav KRLIŠ - 4:3

51:45
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Necelých devět minut před koncem se daří Třebíčí snížit! Po závaru na brankovišti, kdy Michajlov odolal hned několika dorážkám, se nakonec puk odrazil k VÁCLAVU KRLIŠOVU, který i přes obránce dokázal trefit odkrytou klec! Asistence: Ladislav Bittner a Matěj Psota.

50:34
    Bednář mohl jet sám na branku, přihrávku dostal ale příliš pozdě, a tak se dostal do ofsajdu.

49:20
    Ferda se natlačil kolem obránce před branku, puk mu ale na posled ní chvíli utekl.

48:49
    Duda vyslal z levé strany tvrdou ránu, která trefila Mičána do masky, rozhodčí tak raději přerušili hru.

David Mencl

Branky a nahrávky: 12. Kružík (Jaroslav Bednář, Kafka), 23. Vampola (J. Doležal, Šteiner), 27. Vlček (Poletín, Kružík), 40. J. Novák (Jaroslav Bednář, Kafka) – 10. Bittner (Psota, Nedbal), 32. Šťovíček, 52. Krliš (Bittner, Psota)

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – T. Duda, Sedlák, Jeřábek, J. Říha, D. Krejčí, J. Novák (C), Veber – Kafka, Vampola (A), Kuťák – Pšenička, Jaroslav Bednář (A), Šmerha – Vlček, Poletín, Kružík – M. Ondráček, Šteiner, J. Doležal.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (41. Mičán) – L. Chalupa, Nedbal (A), Tejnor, Zukal, Vodička, Furch – P. Beránek, Michálek, Ferda – Krliš, Bittner (A), Psota – Šťovíček, Nedvídek (C), Š. Kratochvil – Křehlík, Malý, Hrubec – Oščádal.

Rozhodčí: Pilný, Souček – Hnát, Šimánek