Prostějov – Hr. Králové 1:2 (kon.)
konec
1. SK Prostějov
1:2 (1:0)
FC Hradec Králové
Úterý 04.05.2021, 17:00 • Stadion Za Místním nádražím • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 22. kolo
Předzápasové kurzy
   
  65
  Hradec Králové právě vstřelil branku!
  Co se nepovedlo z přímáku, to se povedlo po uplynutí pád dalších sekund. Odražený míč po rohovém kopu si ve vápně našel PAVEL DVOŘÁK a hlavou dokonává obrat. Tento kanonýr také natahuje svou gólovou sérii na čtyři zápasy!
   
  51
  Hradec Králové právě vstřelil branku!
  Je vyrovnáno! ADAM VLKANOVA byl odměněn za svou neutuchající aktivitu vstřelenou brankou. Tentokrát nic nevymýšlel, sám nabral rychlost na ose hřiště, v rychlosti pronikl do vápna a jelikož proti němu nikdo z prostějovských nevystoupil, zkusil to sám a tvrdou ranou do středu branky překonává Muchu.
   
  39
  Prostějov právě vstřelil branku!
  Tak to je blesk z čistého nebe! Hanáci se za celý poločas nedostali ke kloudné střele, ale když přišla, stála opravdu za to! DAVID JURÁSEK dostal po autovém vhazování chvilku prostoru, připravil si ránu zhruba z 25 metrů a zprava míč zakroutil famózním způsobem nechytatelně do vzdálenější šibenice. Parádní branka a Hradec se bude muset snažit o to víc.

  Adam Kodet

  Branky: 39. Jurásek – 51. Vlkanova, 65. P. Dvořák

  Karty:   10. Zlatohlávek (PRO), 23. Omale (PRO), 45+2. Sus (PRO), 70. Matoušek (PRO), 84. Mucha (PRO), 86. Bialek (PRO) – 35. J. Král (HKR), 54. Vašulín (HKR), 59. Mejdr (HKR), 90+3. Reichl (HKR)


  1. SK Prostějov: Mucha – Machynek (27. Šmehyl), Bala (79. Bialek), Sus (C), Sečkář (62. Matoušek) – Jurásek, Omale (79. Spáčil), Kopřiva, Zapletal – Koudelka – Zlatohlávek (79. Langer).
  Náhradníci: Bárta – Bialek, Dittmer, Langer, Šmehyl, Matoušek, Spáčil.

  FC Hradec Králové: Reichl – Mejdr, J. Král, Donát, Urma – Kodeš, J. Rada – Prekop (87. Kateřiňák), P. Dvořák, Vlkanova (C) (90. Soukeník) – Vašulín (63. Záviška).
  Náhradníci: Ottmar – Soukeník, Kateřiňák, F. Novotný, Vučić, Záviška, F. Čech.

  Rozhodčí: Hrubeš – Paták, Kubr

  Diváci: 0.