Žižkov – Táborsko 2:0 (kon.) | Karviná – Zabrze 1:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Vlašim 3:5 (kon.)
Liberec – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Třinec – Žilina B 5:2 (kon.) | Varnsdorf – Teplice 1:7 (kon.)
Dynamo Drážďany – Jablonec 3:1 (kon.) | Sparta B – Norimberk U23 4:1 (kon.) | Plzeň – Příbram 3:0 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Rijeka – Žilina 2:2 (kon.) | Pohronie – Zlaté Moravce 3:2 (kon.)
Ferencváros – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Michalovce – Lipany 3:0 (kon.) | Sereď – Petržalka 2:3 (kon.)
Č. Budějovice – Dynamo 0:4 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlín 1:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:4 (0:1)
Dynamo Moskva
Středa 30.06.2021, 18:15 • Freistadt (Rakousko) • Přípravný zápas

Ode mě je to vše, děkuji za váš čas a přeji krásný poslední červnový večer. (20:10:23)

Duel končí, druhou půli hráči ruského týmu prakticky ovládli, přidali další tři góly a zaslouženě se radují z výhry v tomto přípravném zápase. České Budějovice, kde by chtěl žít každý, byli vyrovnaným soupeřem v prvním poločase, v tom druhé tahaly za kratší konec, ale svou roli v tom mohla sehrát i obměna sestavy.

90+1

90
    Na druhé straně jeden z českobudějovických fotbalistů špatně trefil míč a poslal jej daleko do zámezí. Zřejmě to měl být centr před bránu, ovšem hodně mizerný.

88
    I když teď si vypracovali slušnou možnost, v cestě ale stál Kerl, který ránu z pravé strany zneškodnil.

87
    V posledních minutách toho k vidění mnoho není, hráči ruského celku se už nikam moc neženou a hlídají svůj náskok.

85
    Pliev velmi dobře zapracoval v obranné fázi a míč před dotírajícím soupeřem odehrál do bezpečí.

83
    Je to N´Jie, který odchází za postranní čáru, aby příliš nezdržoval.

83
    Na trávníku zůstává jeden z hráčů ruského mužstva, jenž si žádá ošetření, hra je přerušena.

81
    Málem se před Kerlem ocitli hned dva hráči Dynama Moskva, brankář českého mužstva ale stihl zareagovat, včas opustil své stanoviště a balón uklidil do rukavic.

79
    Skopicev prudkou přihrávku neměl šanci doběhnout, u míče strážce budějovické svatyně.

77
    Galkin v situaci jeden na jednoho přes obránce nepřešel, ten mu čistě sebral míč a zabránil tak velké šanci.