FKM Vysočina Jihlava – Vrchovina 4:1 (kon.) | Zlínsko – Frýdek-Místek 0:2 (kon.) | D. Benešov – Zlín B 2:1 (kon.)
Rosice – Uničov 0:0 (kon.) | Uh. Brod – Olomouc B 1:1 (kon.)
FC Zlínsko
0:2 (0:1)
FK Frýdek-Místek
Sobota 21.08.2021, 10:15 • Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:09:34)

Je konec dramatického zápasu, ve kterém nakonec zvítězil Frýdek-Místek, který porazil Otrokovice poměrem 2:0. Domácí se ovšem mohou zlobit především sami na sebe, protože počet šancí, které neproměnily je neskutečné množství a hosté s brankářem Květoněm měli velké štěstí. O první branku zápasu se postaral ve 43. minutě Barkov. Druhou pojistnou vstřelil v 56. minutě Velner. K vidění byla také červená karta, kterou dostal po druhé žluté v 64. minutě Byrtus.

Dnešní utkání sledovalo 146 diváků.

90+4

90+3
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Kovařík, přichází Kováč.

90+1
    Žlutou kartu dostává Vychodil (FC Viktoria Otrokovice).

90+1
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Raab, přichází Juříček.
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Vrbka, přichází Křenek.

90
    Rozhodčí nařídil 3 minuty navíc.

90
    Ani tentokrát se domácím nepodařilo nic vymyslet a přišel jen faul Vitkorie.

89
    Martin Vašulka přerušil brejk soupeře a uviděl žlutou kartu.

88
    Viktoria se snaží ještě něco vymyslet, ale další centr skončil jen na hlavě hostujícího hráče.

87
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Kiška, přichází Zedníček.

86
    Nyní se domácí dopustili faulu a Frýdek-Místek má k dispozici volný kop z levé strany.
    84. Zakončení Otrokovic skončilo na horní tyči.

84
    Viktoria ani tentokrát nedává svůj první gól, protože z bezprostřední blízkosti skončil lob za brankáře jen na horní tyči! Tomuhle snad už ani nikdo neuvěří.

83
    Otrokovice se opět dostaly do šestnáctky soupeře, kde získaly rohový kop z pravé strany.

83
    Konec zápasu je velice vypjatý a nervy jsou na pochodu u obou mužstev.
    81. Střela Frýdku-Místku trefila brankovou konstrukci!

81
    Tentokrát mohlo být definitivně hotovo, jelikož se Frýdeckomístečtí dostali na druhé straně do šance, ale střela hostujícího hráče orazítkovala levou tyč!

Michal Raška

Branky: 43. Barkov, 56. Velner

Karty:   16. Kiška (OTR), 71. Přikryl F. (OTR), 72. Oulehla (OTR), 77. Pančochář (OTR), 89. Vašulka (OTR), 90+1. Vychodil (OTR) – 45. Raab (FRM), 64. Byrtus (FRM), 77. Barkov (FRM)   78. Byrtus (FRM)

FC Zlínsko: Semanko (34. Konečný) – Zapalač, Jasenský (C) (46. Bahounek), Schlehr, Kiška (87. Zedníček), Suchý, Oulehla (75. Vychodil), Mlýnek, Pančochář, Přikryl Š. (46. Vašulka), Přikryl F.
    Náhradníci: Konečný – Fiala, Vychodil, Bahounek, Vašulka, Zedníček

FK Frýdek-Místek: Květon – Vrbka (90+1. Křenek), Velner (C), Neuer, Barkov, Konečný, Vengřinek, Tamajka (54. Blejchař), Raab (90+1. Juříček), Kovařík (90+3. Kováč), Byrtus
    Náhradníci: Gergela – Blejchař, Kčenek, Juříček, Janša, Kováč

Rozhodčí: Dudek – Kotala, Šimeček