Lyon – Clermont Foot 3:3 (kon.) | Bordeaux – Angers 1:1 (kon.) | Méty – Remeš 1:1 (kon.)
Montpellier – Lorient 3:1 (kon.) | Štrasburk – Troyes 1:1 (kon.) | Rennes – Nantes 1:0 (kon.)
Nice – Marseille 1:0 (nedohr.)
RC Štrasburk
1:1 (0:1)
ESTAC Troyes
Neděle 22.08.2021, 15:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:07:50)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 16:17.

Tak ani na třetí pokus si žádný z dnešních soupeřů nepřipíše první výhru sezóny. Ve druhém poločase byl jasně lepší domácí tým, který ale dlouho nemohl najít recept na soupeřovu obranu a brankáře, když se mu to konečně povedlo, gól nebyl pro ofsajd uznán. Jeho snaha ale přeci jen nakonec přinesla ovoce a srovnání na 1:1. Štrasburk se i nadále snažil, byl aktivní, ale kýžený druhý gól už nepřidal, hostující celek může být za bod nakonec i rád.

90+8

90+8
    Míč tečoval hlavou jeden z hráčů Troyes, balón se odrazil od země do rukou Matze Selse.

90+8
    Tak i hosté mohou ještě zahrozit po rozehrávce z hranice velkého vápna soupeře.

90+7
    Zakroucený centr se snesl přímo do rukavic připraveného gólmana.

90+7
    Domácí si vynutili faul a rozehrávat budou z levé strany na soupeřově polovině.

90+5
    Brandon Domingues znovu u míče, opět se rozhodl pro střelu, ale v tomto případě se trochu unáhlil a balón adresoval daleko vedle brány. Přitom mu na pravé straně nabíhal volný spoluhráč.

90+4
    Po faulu budou rozehrávat hostující fotbalisté a je jasné, že nikam nepospíchají.

90+3
    Brandon Domingues se v šestnáctce domácího celku dostal k odraženému balónu, svoji následnou ránu ale poslal pouze do protihráče před sebou. Kdyby míč prošel, byl by to gól.

90+3
    Gauthier Gallon si vyběhl k pravé straně pokutového území pro balón a rychle jej sebral do rukou.

90+2
    Troyes se málem dostalo do šance, jeho hráči však pokazili finální přihrávku a míč tak doputoval pouze k brankáři.

90+1
    Přesně jak jsem předpokládal, vzhledem k neustálému válení hostujících hráčů se nastavuje ještě osm minut.

90
    Útočná akce se mu ale moc nepovedla, soupeř odvrací balón do bezpečí.

89
    Štrasburk není s bodem spokojen a nadále se snaží v závěru strhnout vedení na svoji stranu.

87
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Oualid El Hajjam, přichází Nassim Chadli.

87
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Mama Baldé, přichází Mykola Kucharevič.

86
    Gauthier Gallon leží na trávníku a drží se za hlavu, hra je přerušena. Po základní hrací době se bude zřejmě ještě dost minut nastavovat.