Jihlava – Vsetín 11:1 (kon.) | Č. Budějovice – Poruba 2:3 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 0:2 (kon.)
Jihlava – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | Vsetín – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Poruba – Tábor 3:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
11:1 (8:0, 3:1)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 22.08.2021, 09:00 • CZ LOKO Aréna • Memoriál Jaroslava Pitnera

S konstatováním, že Dukla ovládla zápas proti Vsetínu po výsledcích 8:0 a 3:1 a stává se vítězem 12. ročníku Memoriálu Jaroslava Pitnera se s Vámi loučí a hezký den přeje Tomáš Lysý. (10:11:56)

H. Brod 0-0-6 – 2:16 – 0 b.

Ve druhém poločasu Vsetín vzdoroval. Dukla šla do vedení 1:0 trefou Patrika Bakuse a hosté srovnali díky Matěji Juráňovi. Jenže vyorvnaná stav vydržel jen pět minut, než Jihlava znovu získala vedení Tobiasem Chlubnou a stvrdila ho trefou Jakuba Modla v signalizované výhodě.

Dukla tak bere čtyři body a je vítězem letošního Memoriálu!

39:25
    Dukla už si pohodlně hlídá vítězství i celkovou výhru na 12. ročníku Memoriálu Jaroslava Pitnera.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

36:58
    Dukla právě vstřelila branku!
    Nebude z toho jihlavská přesilová hra. Od modré napřáhl ke střele Jan Hamřík a jeho pokus zřejmě tečoval do sítě JAKUB MODL. Asistence: Jan Hamřík.

36:27
    Jihlava má výhodu, vzápětí bude hrát přesilovou hru.

35:08
    Vyrovnaný stav trval necelých pět minut. Tohle byla pro Vsetín trošku smolná branka, nicméně i takové padají. Na Modlovu střelu ještě dotáhl TOBIAS CHLUBNA, který dokázal kotouč usměrnit mezi betony Čady, který je nedokázal secvaknout včas a puk se doslova došoural za čáru. Asistence: Jakub Modl, Adam Ošmera.

33:50
    Domácí prakticky nepustili Vsetín z obranného pásma, nicméně tuto přesilovou hru nedokázali využít.

33:12
    JIhlava pokračuje v tlaku. Adam Veselský trefil z levého kruhu bližší tyč, další pokus Jana Hamříka vytěsnil Čada svou vyrážečkou.

32:47
    Tvrdá rána Jana Hamříka od modré šla vedle branky.

31:57
    Dukla půjde do přesilové hry. Adam Kotrla nedovoleně bránil a domácí budou mít možnost opět jít do vedení.

31:47
    Topol vyzval střílenou přihrávkou k teči spoluhráče stojícího před brankou. Nepovedlo se, stav je stále ve druhém poločasu nerozhodný.

30:18
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté se poprvé prosazují a ve druhém poločasu je rázem stav 1:1, což Dukle zřejmě vítězství na turnaji nesebere, ale Vsetínu dává možnost bojovat o medailové pozice. Dočekal se v útočném pásmu dostal k puku a před brankou našel MATĚJE JURÁNĚ, který srovnává na 1:1. Asistence: David Dočekal.

29:49
    Střela Roberta Váni z kruhů končí těsně vedle.

29:27
    Domácí střídačka hecuje své spoluhráče, že 1:0 ve druhém poločasu je málo. Přidá ještě Dukla další branky?

28:12
    Hynek Peš si sjel před branku a jen těsně minul vzdálenější tyčku!

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Bakus (Ošmera), 5. Modl (Vojáček), 6. Peš (Vandas), 7. Bakus (Hamřík), 9. Hamřík (Habermann), 10. Novák (Modl, Habermann), 11. Veselský (Jeletz), 18. Jeletz (Novák, Topol), 28. Bakus (Vandas, Peš), 36. Chlubna (Modl, Ošmera), 37. Modl (Hamřík) – 31. Juráň (Dočekal)

HC Dukla Jihlava: A. Černý (Uhrin) – Vandas, Hamřík, Jeletz, Topol, Doskočil, Ošmera – Vojáček, Novák, Chlubna – Váňa, Peš, Kudrna – Bakus, Gutsu, Modl – Habermann, Veselský, Klapica
    VHK ROBE Vsetín: Čada (Konečný) – Zedek, Stodůlka, Hrdinka, Šedlbauer, Kotrla, Herman – Juráň, Koláček, Dočekal – Urge, Pejchal, Budín – Kovář, Škarka, Frolo – Bartoněk, Marek, Pořízka