Jihlava – Vsetín 11:1 (kon.) | Č. Budějovice – Poruba 2:3 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 0:2 (kon.)
Jihlava – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | Vsetín – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Poruba – Tábor 3:3 (kon.)
HC Motor České Budějovice
2:3 (0:3, 2:0)
HC RT TORAX Poruba
Neděle 22.08.2021, 10:20 • CZ LOKO Aréna • Memoriál Jaroslava Pitnera

Ve druhém poločase se více dařilo Budějovicím, které díky tomu dokázali vyhrát 2:0 a berou stejně jako v prvních 20 minutách Poruba 2 body. (11:27:11)

39:23
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    i Porubě se hra bez brankáře nevyplatila a Budějovice po střele HOCHA odskakují na dvoubrankové vedení. Asistence: Kotalík a Kubík.

39:01
    Ani Poruby minutu přesilovky nedokázala využít. Probíha poslední minuta druhé dvacetiminutovky

38:20
    Začala přesilovka Poruby a hned se dostali ke střele. Kotouč se do brány ale nedostal.

36:39
    Síly na ledě se vyrovnali. Budějovicím se podařilo dostat do útočného pásma a i vystřelit.

36:38
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Vachun – 2 min., podrážení).

36:12
    Motor dokázal vymyslet nebezpečnou střelu. Chylík jí ale dostal před sebe.

35:45
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Kalužík – 2 min., sekání).

34:26
    Motor hraje hodně aktivně. I přes nevyužitou přesilovku a následnou šanci Poruby se dokázali probojovat do útočné třetiny a vystřelit nebezpečnou střelu.

33:25
    Budějovice si v přesilovce dokázali vybudovat hodně střel, ale žádná nestačila k dalšímu gólu.

31:35
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Moravec – 2 min., hákování).

30:18
    Velkou šanci na gól Budějovic kazí brankář Chylík.

29:49
    Nahození na bránu neskončilo ani tentokrát gólem Budějovic.

28:49
    Střelu Porubské 17 zastavuje Budějovický obránce a dostává přihrávkou hru do útočného pásma.

26:55
    Budějovice přesilovku nevyužili a stav utkání zůstává 1:0.

26:02
    Porubě se podařilo vyhodit a Budějovice tak zatím přesilovku nevyužívají.

25:01
    Budějovice hrají v plném počtu a začala jim minuta přesilovky 5 na 3.

24:33
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Jeřábek – 2 min., podrážení).

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 24. Drančák (Kotalík), 40. Hoch (Kotalík, Kubík) – 6. Veselý (Kalužík), 7. Vendelín (Glos), 20. Kalužík (Stasiuk)

HC Motor České Budějovice: Kurz (Cinka) – Váňa, Kubík, Bednařík, Fábera, Vachun, Schmidtmayer, Šíma – Šimon, Humeník, Olejník – Kotalík, Machač, Drančák – Hoch, Lukeš, Aulický – Lakomý, Postl
    HC RT TORAX Poruba: Chylík (Sobol) – Glos, Janeček, Jeřábek, Michalčík, Kršík, Pavlíček, Kyjovský – Vendelín, Wardas, Kalužík – Szeszniak, Stasiuk, Moravec – Šrubař, Veselý, Hlaváč – Murín, Papaj, Gavroň – Sobol