Jihlava – Vsetín 11:1 (kon.) | Č. Budějovice – Poruba 2:3 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 0:2 (kon.)
Jihlava – Č. Budějovice 3:0 (kon.) | Vsetín – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Poruba – Tábor 3:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba
3:3 (3:2, 0:1)
HC Tábor
Neděle 22.08.2021, 14:20 • CZ LOKO Aréna • Memoriál Jaroslava Pitnera

Oba týmy si z tohoto zápasu odnesou dva body. V druhé třetině se více dařilo Táboru, který velmi dlouho hrál v útočné třetině, dal sice pouze jediný, zato velmi hezký gól, díky kterému zvítězil v druhé části 1:0. S čtenáři se loučím, děkuji za sledování našich přenosů z Memoriálu a přeji příjemný zbytek neděle. (15:38:03)

39:47
    Ostravané hrají v šesti, Tábor netrefuje prázdnou branku!

37:42
    Tábor se teď nepovedenou přihrávkou sám vyhání z útočného pásma.

37:13
    Poruba si bere před oslabením 5 na 3 oddechový čas.

37:13
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Janeček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

37:08
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Vendelín – 2 min., hákování).

35:13
    Poruba se dostala do slibné šance, kdy těsně před brankou zabránil přihrávce Maňas, k podobné situaci došlo i na druhé straně, kde Chylík nedovolil přihrávku k tyči.

33:08
    Tábor se dlouhou dobu držel v útočném pásmu, Poruba se osvobodila pouze na chvíli, stihla jen vystřídat a musí se opět vrátit do obranného pásma.

31:11
    Zakázané uvolnění posouvá hru k Maňasovi.

29:46
    Tábor mohl jít velmi rychle do dvoubrankového vedení, puk ale nikdo nedokázal dorazit a těsně před brankovou čarou ho pokryl Chylík lapačkou.

29:01
    Tábor právě vstřelil branku!
    Tábor se dostává do vedení v druhé části zápasu. Po pěkné souhře dostal od Seidla přihrávku dozadu ADAM ŠPÁNEK a překonal brankáře Chylíka. Asistence: Jan Seidl, Filip, Šindelář.

28:11
    Vhazování se bude opakovat, ve vzduchu visí i dvouminutový trest.

27:50

27:40
    Tábor drží Porubu v pásmu, zatím ale nemůže najít ideální pozici pro střelu.

26:31
    Tábor se dlouhou dobu držel v útočném pásmu, Poruba se osvobodila až po necelé minutě oslabení.

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 6. Janeček (Moravec), 9. Vendelín, 16. Vendelín – 16. Ondřej (Šíma), 19. Shaklein (Seidl), 30. Špánek (Seidl, Šindelář)

HC RT TORAX Poruba: Sobol (Chylík) – Glos, Janeček, Jeřábek, Michalčík, Kršík, Pavlíček, Kyjovský – Vendelín, Wardas, Kalužík, Szeszniak, Stasiuk, Moravec, Šrubař, Veselý, Hlaváč, Murín, Papaj, Gavroň, Sobol Petr
    HC Tábor: Maňas (Tesař) – Klatovský, Cícha, Ondřej, Šíma, Bůžek, Šťastný, Shaklein – Špánek, Kofroň, Seidl, Šindelář, Kupka, Dušek, Fábera, Sabiniok, Pospíchal