Ústí n/L – Litoměřice 5:4 (kon.) | Mountfield HK – Vienna Capitals 8:0 (kon.) | Slavia – Sokolov 1:3 (kon.)
Litvínov – Plzeň 0:0 (zruš.) | Vítkovice – Olomouc 2:1 (kon.) | Havířov – Zlín 1:5 (kon.)
Jastrzębie – Poruba 2011 3:4 (po s.n.) | Příbram – Kobra 3:2 (2:1 po s.n.) | Pov. Bystrica – HC Slovan 0:0 (kon.)
Kometa Brno B – Žďár n/S 5:6 (kon.) | Chomutov – Řisuty 4:0 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 7:1 (kon.)
Přerov – Šumperk 1:3 (kon.) | Nitra – Villach 5:4 (po pr.) | Benátky n/J – Vrchlabí 5:6 (1:2 po s.n.)
Třebíč – Kolín 4:2 (kon.) | Trenčín – Vsetín 2:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Děčín 10:4 (kon.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:4 (kon.) | Opava – Kopřivnice 1:3 (kon.) | Dubnica – Martin 5:3 (kon.)
Velké Meziříčí B – Tábor 3:4 (po pr.)
Mountfield HK
8:0 (2:0, 5:0, 1:0)
spusu Vienna Capitals
Úterý 24.08.2021, 17:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Přípravné zápasy

59:00
    Patrick Antal ještě fasuje dvě minuty za držení v obranném pásmu. Hradec tak dostává poslední možnost upravit skóre.

52:13
    Dodero se za vlastní klecí provinil sekáním a nyní už trpí na trestné lavici, kde přinejlepším pobude dvě velice nepříjemné minutky.

40:58
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Smoleňák – 2 min., sekání).

36:17
    Oba borci fasují pět trestných minut za hrubost. Lakos musí navíc do šaten, protože má očividně tržnou ránu v obličeji, po které zůstávají na ledě krvavé stopy.

34:38
    Jergl fauloval unikajícího soupeře a fasuje za to dva tresty. Dvě minuty za podrážení a navíc pojede Vídeň trestné střílení.

32:18
    Bohumil Jank fasuje dvě minuty za bitku. Fischer fasuje 5 + do konce utkání za napadení Orsavy a další dvě minuty za bitku. Pětiminutová přesilovka pro Hradec.

29:57
    Radek Smoleňák se jde omluvit Bauerovi za faul a hradecké publikum oběma tleská. Kapitán Mountfieldu si odnáší trest na dvě minuty za vysokou hůl.

25:22
    Nikolaus Hartl je vyloučen za hákování, když v obranném pásmu zahákoval Jakuba Lva a už sedí na trestné lavici, kde může zpytovat svědomí.

10:54
    Vylučovat se bude tentokrát na straně Mountfieldu. Lukáš Cingel se při přechodu středního pásma dopustil prohřešku a odsedí si dvě minuty za sekání, pokud Capitals přesilovku nevyužijí.

07:34
    Východočeši nedokázali výhodu využít. Corey Tropp tak fasuje zasloužený trest. Dvě mintuy za podrážení. Druhá přesilovka pro Lvy.

00:41
    Hradec si ihned zahraje první početní výhodu. Charlie Dodero za svou bránou úplně zbytečně podrazil soupeře a fasuje dvě trestné minuty.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 3. Koukal (Gaspar, Pilař), 19. Koukal (McCormack), 21. Lev (Jergl, Smoleňák), 26. Oksanen (Lalancette, McCormack), 28. Cingel (Smoleňák, Jergl), 30. Štohanzl (Koukal), 33. Smoleňák (Lev), 49. Lalancette (Jergl)

Mountfield HK: Kiviaho (Lukeš) – Nedomlel, Blain, Kalina, Pavlík, Jank, McCormack, Gaspar – Kevin Klíma, Cingel, Smoleňák (C) – Jergl, Lev, Orsava – Oksanen, Lalancette, Lamper – Pilař, Koukal, Štohanzl.
    spusu Vienna Capitals: Widhalm (30. Lichtenecker) – Wall, Dodero, Posch, Fischer (C), Piff, Prapavessis, Pallierer, Lakos – Caron, Neal, Tropp – Hartl, Antal, Pu – Bauer, Kromp, Preiser – Pohl, Maxa, Artner.

Rozhodčí: Barek, Wagner – Maštalíř, Pechánek