Mountfield HK – Liberec 3:1 (kon.) | Vítkovice – Trenčín 8:2 (3:2 po s.n.) | Havířov – Znojmo 4:3 (3:2 po s.n.)
Litoměřice – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Kolín – Třebíč 5:4 (kon.) | K. Vary – Norimberk 4:3 (kon.)
Motor ČB – Litvínov 4:3 (kon.) | Slavia – Kladno 2:3 (kon.) | Velké Meziříčí B – Žďár n/S 0:0 (18:00)
Sokolov – Plzeň 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 4:6 (kon.) | Poruba 2011 – Prostějov 4:3 (kon.)
Zvolen – Bratislava Capitals 4:5 (kon.) | Kadaň – Cheb 2:1 (po pr.) | Vsetín – Šumperk 5:4 (3:0 po s.n.)
Kometa Brno – Zlín 3:1 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Děčín 10:3 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Havlíčkův Brod 1:0 (nedohr.)
Nový Jičín – Opava 2:3 (1:3 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (0:1, 3:0, 1:2)
Norimberk Ice Tigers
Úterý 31.08.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Přípravné zápasy

Ve třetí třetině přidal gól Jiří Kulich. Následně se Norimberku podařilo zdramatizovat utkání, když ve 53. minutě snížil Weber a o tři minuty snížil na rozdíl jedné branky Kislinger. Energie si výsledek dokázala pohlídat a z posledního domácího přípravného utkání letošní sezony si bere vítězství.

Na počtenou, loučí se Kamila Stříteská Ströer. (19:47:34)

59:58
    Tomáš Rachůnek ještě v závěrečných vteřinách přidal střelu z vrcholu levého kruhu, kterou Treutle schoval do lapačky.

59:37
    Flek hledal Jiřího Černocha, který ve velké rychlosti minul levitující kotouč.

59:15
    Rachůnkův pokus nemířil na hostující klec.

59:00
    Energie si drží pásmo.

58:53
    A Ice Tigers přistiženi ve velkém množství hráčů, kdy došlo k chybě při střídání. Trest odpyká Max Kislinger.

58:41
    Karlovarští se osvobozují a Norimberk musí bojovat o pásmo.

58:17
    Černoch chtěl vyhodit po mantinelu a hosté puk zastavili na modré čáře.

58:17
    Hosté to zkouší se šesti bruslaři v poli.

58:10
    Novotný si připisuje další úspěšný zákrok proti norimberské sestavě.

57:56
    Do konce třetiny zbývají dvě minuty.

57:36
    V útočném pásmu si Norimberk nedokázal vytvořit žádný tlak. Týmy se nyní přetahují o třetiny.

57:05
    Vondráček mířil za bránu, kde se kotouče ujal Redlich. Ke střele se domácí nedostali a hra se přesouvá před Filipa Novotného.

56:52
    Když už se puk objevil před Novotným, Energie jej rychle posílá do bezpečí.

56:18
    Norimberk míří do útočné třetiny, kam se nedostal, díky důsledné obraně karlovarských hokejistů.

56:05
    Welsch má v rohu kluziště zřejmě problém s Martinem Kohout. Karlovarský útočník se nenechal vyprovokat a vše se obešlo bez vyloučení. Následuje komerční přestávka.

55:41
    Norimberk má ještě šanci na výhru v dnešním zápase. Na vstřelení srovnávacího gólu má zhruba 4 minuty.

55:22
    Norimberk právě vstřelil branku!
    Hosté dramatizují zápas, když střelou z mezikruží snížil na rozdíl jedné branky MAX KISLINGER. Asistence: Jake Ustof.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 22. Beránek (Kulich), 33. Doudera (Rachůnek, Vondráček), 37. Kulich (Průžek, Dlapa), 52. Kulich (Beránek, Kohout) – 19. Fleischer (Stoa), 53. Weber (Reimer), 56. Kislinger (Ustof)

HC Energie Karlovy Vary: Novotný (Dybal) – Parkkonen, Plutnar, Pulpán "A", Dlapa, Hanousek, Havlín, Weinhold, Doudera – Kulich, Flek, Rachůnek "A", Průžek, Beránek, Koblasa, Černoch, Kohout, Redlich, Osmík, Vondráček "C", Miškář, Hladonik
    Norimberk Ice Tigers: Treutle (Sharipov) – Weber "A", Welsh, Pilu, Bodnarchuk, Bender – Sheehy, Brown "A", Stoa, Jahnke, Reimer "C", Fleischer, Kislinger, Ribarik, Schmölz, Lobach, Ustof, Fox

Rozhodčí: Jaroš, Kostourek – Gerát, Belko