Lotyšsko – Polsko 0:2 (kon.) | Malta – Sev. Irsko 4:1 (kon.) | Bosna – Irsko 0:2 (kon.)
Slovensko – Litva 3:1 (kon.) | Itálie – Lucembursko 3:0 (kon.) | Estonsko – Finsko 0:3 (kon.)
Norsko – Rakousko 3:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Kypr 0:6 (kon.) | Srbsko – Ukrajina 0:1 (kon.)
Moldavsko – Bulharsko 0:2 (kon.) | Švýcarsko – Gibraltar 4:0 (kon.) | Turecko – Belgie 0:3 (kon.)
Černá Hora – Švédsko 1:3 (kon.) | Španělsko – Rusko 4:1 (kon.)
Španělsko
4:1 (1:1)
Rusko
Pátek 03.09.2021, 20:45Kvalifikace ME U21 • Skupina C

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (22:37:03)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:14.

Je konec! Španělsko zvládlo domácí souboj s Ruskem a vítězí 4:1. Rusové totiž otevřeli skóre, když se v desáté minutě po chybě španělského brankáře prosadil Hamid Agalarov. Za čtyři minuty ale vyrovnal Fernando Niňo. Domácí o svém triumfu rozhodli po změně stran. Ve 48. minutě se prosadil Pino. O šest minut později se podruhé v utkání trefil Niňo. Dvougolovým střelcem se stal i Pino, který se prosadil v 87. minutě.

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    V samotném závěru duelu se hosté vydali do útoku, ale centr z levé strany skončil v moci domácího brankáře.

89
    Domácí se po rohovém kopu dožadovali odpískání pokutového kopu, ale sudí ukazuje, ať pokračují ve hře.
    87. Yeremi PINO - 4:1

87
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Španělsko přidává čtvrtou branku a rozhoduje o svém dnešním vítězství! Po další krásné kombinaci se v pokutovém území dostal k míči YEREMI PINO a přízemní střelou rozvlnil síť!

86
    Blanco prošel středem na hranici velkého vápna, jenže se nesetkal s podporou spoluhráčů a obránci jej hravě obrali o míč.

85
    Rusko nedokázalo španělskou branku ohrozit ani po rohovém kopu. Domácí brankář tentokrát prudký centr vyboxoval mimo velké vápno.

84
    Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti pokutového území. Domácí brankář si technickou střelu dobře pohlídal a vyrazil míč na rohový kop.

82
    Domácí Gil se po odchodu z hrací plochy svalil za postranní čárou a potřebuje ošetření levé nohy. Tohle může být pro Španělsko velká ztráta.

81
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Gil, přichází Williams.

80
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Carreira, přichází Rosas.

79
    Španělé rozehráli roh přihrávkou do kombinace. Na konci stál znovu Blanco, ale jeho přízemní projektil neprošel až na ruskou branku.

78
    Střídající Blanco sprintoval za přihrávkou za ruskou obranu, ale jeden z obránců před ním včasným skluzem dokázal odehrát míč na rohový kop.