NY Rangers – New Jersey 6:2 (kon.) | Columbus – Detroit 4:2 (kon.) | Boston – Washington 3:4 (po pr.)
Winnipeg – Calgary 3:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 4:3 (po pr.) | Anaheim – Los Angeles 3:6 (kon.)
Minnesota Wild
4:3 (0:3, 1:0, 2:0 - 1:0)
St. Louis Blues
Čtvrtek 07.10.2021, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Příprava NHL

Československá stopa v utkání
    Michael Frolík (STL) – 0+0, +2 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 13:40 (06:41:33)

Zápas je u konce a obrat je dokonán! Třetí třetina přinesla nejvyrovnanější hokej. Minnesota zabrala hlavně ke konci, kdy v 57. minutě nejprve snížila a následně šla do risku s odkrytou brankou, který se ji vyplatil. Čtyřiačtyřicet vteřin do sirény srovnal Sturm a v prodloužení se trefil Beckman, který tak rozhodl o výhře a skvělém obratu domácího celku.

62:19 Adam BECKMAN - 4:3

62:19
    Tak to je neskutečné, Minnesota dokonala obrat v prodloužení! Rossi a pravé straně přihrál Kulikovovi, který pak kotouč přenechal na pravé straně ADAMU BECKMANU, jenž parádní ránou rozvlnil síť. Asistence: Dmitrij Kulikov a Marco Rossi.

61:57
    Dva hráči, po jednom z každého týmu, se v útočném pásmu srazili a oba šli k zemi. Oba se těžce zvedali, ale nyní už jsou na střídačkách.

61:12
    "Svatí" hrají opatrně. Drží hlavně hodně kotouč, ale moc se jim nechce do střelby.

60:02
    Úvodní buly nastavené pětiminutovky vyhrála Minnesota, která okamžitě vyjela do útoku.

60:01

60:00
    59:16 Nico STURM - 3:3

59:16
    tak to je neskutečné, bez gólmana nakonec doopravdy Minnesota srovnává zásluhou NICA STURMA, který skvěle před brankovištěm tečoval do levého dolního rohu střelu Addisona, které mířila doprava nahor. Asistence: Calen Addison a Adam Beckman.

58:46
    Jeden z trenérů si vyžádal timeout, takže se hráči sjeli na taktickou poradu ke střídačkám.

58:44
    Minnesota v šesti hráčích obléhá branku soupeře a mocně ji odstřeluje. Zatím ale naráží na problém jménem Husso.

58:14
    Domácí tým už hraje s odkrytou klecí.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty první třetiny.

57:19
    Hostující hokejisté se snažili pojistit vedení, ale jejich velmi pěkná kombinace brankou neskončila. Skončila pouze přebráním puku soupeřem.
    56:07 Brandon DUHAIME - 2:3

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 28. Rask (Greenway), 57. Duhaime (Kulikov, Merrill), 60. Sturm (Addison, Beckman), 63. Beckman (Kulikov, Rossi) – 3. MacEachern, 5. Walker (Joshua), 6. Bortuzzo (Walker, Alexandrov)

Minnesota Wild: Kahkonen – Addison, Beckman, Benn, Cramarossa, Dewar, Duhaime, Greenway, Hicketts, Chaffee, Kulikov, Lizotte, Merrill, Rask, Rau, Rossi, Sturm, Swaney, Tugeon
    St. Louis Blues: Husso – Alexandrov, Anas, Barbašev, Bortuzzo, Bozak, Brown, Clifford, Frolík, Joshua, Kostin, MacEachem, Mikkola, Neal, Perunovich, Rosen, Santini, Walker, Walman