Toronto – Montreal 2:1 (kon.) | Washington – NY Rangers 5:1 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 4:1 (kon.)
Colorado – Chicago 4:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:2 (2:1 po s.n.)
konec
Anaheim Ducks
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Winnipeg Jets
Čtvrtek 14.10.2021, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  46:20 Rickard RAKELL - 4:1
   
  46:20
  Anaheim právě vstřelil branku!
  Odteď už to s nadějemi Jets na bodový zisk vypadá hodně bledě! Ryan Getzlaf po své nepřesné ráně z levého kruhu vybojoval puk nazpátek. Těžil z toho Drysdale, který to zkusil švihem od modré a puk díky teči RICKARDA RACKELLA zapadl až za Hellebuycka. Asistence: Jamie Drysdale, Ryan Getzlaf.
  33:20 Adam HENRIQUE - 3:1
   
  33:20
  Anaheim právě vstřelil branku!
  Ducks měli v minulé sezóně bez přehánění tragickou přesilovku, ale v novém ročníku využili hned tu první! McTavish odvedl dobrou práci u hrazení. Udržel puk pro své barvy a zařídil pozici pro Fowlera, jehož švih ztečoval do sítě mezi kruhy stojící ADAM HENRIQUE. Asistence: Cam Fowler, Mason McTavish.
  23:48 Kyle CONNOR - 2:1
   
  23:48
  Winnipeg právě vstřelil branku!
  Tryskáčům se podařilo zkorigovat manko na polovinu! Dvě jednoduché přihrávky stačily k přenesení hry z levého křídla, kam dovezl puk Stastny. Wheeler poté nahrál na volnou pravou stranu KYLEU CONNOROVI a ten z jedničky trefil odkrytou klec přesunujícího se Gibsona. Asistence: Blake Wheeler, Paul Stastny.
  13:20 Mason MCTAVISH - 2:0
   
  13:20
  Anaheim právě vstřelil branku!
  Ducks z minima příležitostí zvyšují už na 2:0! Silfverbergovo nahození z levého křídla dorážel Lundeström. Hellebuyck udržel puk před brankovou čarou, ale pak ho z další dorážky ve svém premiérovém střetnutí v nejlepší lize světa překonal osmnáctiletý MASON MCTAVISH. Asistence: Isac Lundeström, Jakob Silfverberg.
  06:11 Kevin SHATTENKIRK - 1:0
   
  06:11
  Anaheim právě vstřelil branku!
  Domácí přežili velký tlak a sami skórují z první střely na bránu! McTavish a DeMelo zakryli výhled Hellebuyckovi a toho nemile zaskočila na první pohled nenápadná střela z pravého křídla od zkušeného obránce KEVINA SHATTENKIRKA. Asistence: Jakob Silfverberg, Isac Lundeström.

  Michal Břuchanský

  Branky a nahrávky: 7. Shattenkirk (Silfverberg, Lundeström), 14. McTavish (Lundeström, Silfverberg), 34. Henrique (Fowler, McTavish), 47. Rakell (Drysdale, Getzlaf) – 24. Connor (Wheeler, P. Stastny)


  Anaheim Ducks: J. Gibson (Stolarz) – Drysdale, H. Lindholm, Manson (A), Fowler, Shattenkirk, Pateryn – T. Terry, Getzlaf (C), Comtois – Rakell, Zegras, Henrique – Silfverberg (A), Lundeström, McTavish – D. Grant, Groulx, Deslauriers.
  Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – N. Schmidt, Morrissey (A), Pionk, Dillon, DeMelo, Stanley – Wheeler (C), P. Stastny (A), Connor – Ehlers, Dubois, Copp – Perfetti, Lowry, Harkins – J. Svečnikov, Riley Nash, Vesalainen.

  Rozhodčí: StLaurent, Meier – Gawryletz, Knorr

  Diváci: 16 260