Frýdek-M. – Šumperk 6:5 (kon.)
HC Frýdek-Místek
6:5 (0:3, 4:2, 2:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Pondělí 18.10.2021, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 11. kolo

59:56
    Po přerušení hry vznikla za domácí brankou šarvátka, Drtil dal několik ran pěstí Komorskimu a oba hráči zamířili na trestnou lavici. Oba hráči byli nakonec vyloučeni na pět minut a do konce utkání za hrubost.

53:50
    Lednický faulován Králem, který si najížděl s pukem k zadnímu mantinelu. Král vložil hokejku pod Lednického nohy.

32:47
    Frýdek-Místek jde znovu do čtyř. Na dvě minuty za krosček byl vyloučen Bartosz Ciura.

30:27
    Po závaru před Dolejšovou brankou se bude vylučovat. Alan Lyszczarczyk byl vyloučen na dvě minuty za sevření puku.

22:47
    Lyszczarczyk dostal přihrávku k levé tyči, zamíchal s pukem před Dolejšem, kde se bekhendem snažil přehodit gólmanův beton, ale byl seknut Machů. Frýdek-Místek bude mít další přesilovku.

20:35
    Hned v úvodu druhé třetiny je tady přesilová hra. Za nedovolené bránění byl na dvě minuty vyloučen Tomáš Drtil.

09:05
    Přesilovku si zahraje Šumperk. Bartoš podrazil jednoho ze šumperských hráčů u mantinelu a půjde si odsedět dvouminutový trest.

03:34
    Martynek byl faulován u mantinelu Kindlem a domácí budou mít výhodu přesilové hry.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 24. Klimša (Peterek, Zbořil), 25. Christov (Klimša, Zbořil), 36. Matiaško (Martynek, Peterek), 40. Matiaško (Peterek, Martynek), 44. David Bartoš (Lyszczarczyk, J. Michálek), 57. Teper (David Bartoš, Lyszczarczyk) – 3. Vachutka (Machů, Kohút), 11. Kohút (Vildumetz, Machů), 12. D. Kindl (Březák), 22. Žálčík (Březák), 27. A. Furch (Machů, Řezáč)

HC Frýdek-Místek: Šimboch (12. Foltán) – Zbořil, J. Michálek, Ciura, Teper, J. Adámek, Matyáš – Lyszczarczyk, David Bartoš, Tadeáš Král – Christov (C), Komorski, Klimša (A) – Matiaško, Peterek, Martynek (A) – Matěj, Čmiel, Ján Blaško.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Dolejš (Mokry) – Pěnčík, Drtil (A), Březák, Hrachovský, Řezáč, Machů, Dudycha, L. Rutar – Vildumetz, D. Kindl (C), Žálčík (A) – Lednický, Kohút, Vachutka – A. Furch, Spratek, Scheuter – Antoníček, J. Horký.

Rozhodčí: Čáp, Květoň – Hanzlík, Gančarčík.