Kazaň – Novosibirsk 0:2 (kon.) | Čerepovec – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Jaroslavl – Magnitogorsk 3:2 (kon.)
N.Novgorod – Minsk 4:0 (kon.) | Petrohrad – Spartak Moskva 1:2 (po pr.)

59:00
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Korobov – 2 min., sekání).

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:02
    Minsk se nevzdává a bojuje dál. Kirill Voronin po individuální akci vypálil bekhendem. Jeho pokus kryje brankář.

57:15
    Ilja Usov se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána byla před brankou zblokovaná.
    54:29 Ivan ČECHOVIČ - 4:0

54:29
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Krásná akce v přesilovce a je to už o čtyři branky. Z dobré pozice před brankou se prosazuje obranou neobsazený IVAN ČECHOVIČ. Asistence: Andrej Belevič.

53:58
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Děmkov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

52:36
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Adam Almqvist – 2 min., hákování).

51:27
    Sjarhej Kuzněcov to vzal na sebe, dostal se do střelecké pozice, ale nedokázal nic vymyslet. Komerční přestávka.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Domácí celek vede o tři branky.

48:52
    Andrej Belevič to vzal na sebe, jeho pokus končí na zadním mantinelu.

48:30
    Patrik Rybár přerušuje hru, po rychlé domácí akci nedopustil dorážku.

48:17
    Patrik Rybár si dokázal poradit se střeleckou pozicí soupeře. Buly před jeho brankou
    43:25 Ivan ČECHOVIČ - 3:0

43:25
    Domácí celek proměnil díky rychlé akci přesilovku. Kotouč do branky dostal IVAN ČECHOVIČ. Asistence: Artur Ťanulin a Zijat Pajgin.

42:32
    Damir Žafjarov se dostal do střelecké pozice, ale z kruhu nedokázal přesněji trefit branku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Čechovič (Ťanulin, Agostino), 31. Žafjarov (Miele, Lennström), 44. Čechovič (Ťanulin, Pajgin), 55. Čechovič (Belevič)

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (P. Kočetkov, Murygin) – M. Orlov, Pajgin, Lennström, M. Fedotov, Mišarin, Marin, Turbin – Žafjarov, Agostino, Miele – Belevič, Zaar, Čechovič – Verjajev, A. Michejev, Ťanulin – Urakov, Ilja Fedotov, Gončaruk – Počivalov.
    HC Dinamo Minsk: Rybár (Šostak) – D. Korobov, Děrjabin, Almqvist, V. Jerjomenko – Tedenby, Strömwall, Graovac – Usov, K. Voronin, Alistrov – Bujnickij, Pinčuk, Děmkov – Piškajlo, Danil Štěpanov, S. Kuzněcov – Michaljov.

Rozhodčí: Olenin, Soin, Černyšov, Šišlo