Edmonton – Nashville 5:2 (kon.) | Chicago – Carolina 3:4 (kon.) | Colorado – Columbus 4:5 (po pr.)
Los Angeles – St. Louis 3:2 (3:2 po s.n.)
Colorado Avalanche
4:5 (0:0, 2:1, 2:3 - 0:1)
Columbus Blue Jackets
Čtvrtek 04.11.2021, 02:00 • Ball Arena, Denver • NHL

To je pro tuto chvíli ode mě vše. Děkuji za pozornost a budu se těšít u dalších přenosů napočtenou! (04:48:44)

Bodyčeky: 15– 13.

Je za námi dnešní duel mezi Coloradem Avalanche a Columbusem Blue Jackets. Z vítězství se nakonec radují hosté, kterým se podařilo otočit ve třetí třetině stav duelu. Domácí zvládli ještě do konce třetí části vyrovnat, v prodloužení si ale ukradli bod navíc Blue Jackets. Výrazně se na vítězství podílell obránce Jack Bean a útočník Cole Sillinger, kteří oba zapsali po dvou brankách. Pro Columbus jde o druhé vítězství v řadě, kvůli kterému poskočili již na pátou příčku Východní konference. Naopak pro Colorado jde o pátou prohru v sezoně a jejich trápení na startu sezony tedy pokračuje. Obě družstva se spolu potkají hned následující duel. Tentokráte se bude hrát na ledě Columbusu z neděle na pondělí.

61:12 Jake BEAN - 4:5

61:12
    Columbus právě vstřelil branku!
    Hosté si přeci jen odvážejí vítězství! Jakub Voráček se zbavil obránce a naservíroval přesnou přihrávku na hůl JACKA BEANA, který přesnou střelou rozhoduje dnešní duel. Asistence: Jakub Voráček a Cole Sillinger.

60:45
    Kadriho pokus zablokován, poprvé v prodloužení jsou na kotouči hosté.

60:01

Máme za sebou třetí třetinu, ve které hosté dokázali otočit skóre a vypadalo to, že si odvezou z Denveru vítězství. Domácí Avalanche však nesložili zbraně a dvěma brankami při hře v šesti srovnali stav. O vítězi dnešního duelu tedy bude muset rozhodnout prodloužení!

60:00
    59:08 Bowen BYRAM - 4:4

59:08
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno! BOWEN BYRAM dostal nabito a tvrdou ranou od modré čáry srovnává těsně před koncem třetí třetiny stav utkání! Asistence: Nathan Mackinnona a Gabriel Landeskog.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí části!

58:59
    Přihrávku Mackinnova vystihl Nyquist, který to zkusil přímo na domácí branku. O pár centimetrů minul.

58:28
    Nyquist se nerozpakoval a okamžitě vyhodil kotouč přes všechny čáry. Hosté ušetřili pouze jedenáct sekund.

58:17
    Zakázané uvolnění hostů. Hra se stěhuje zpět před Korpisala a Johansson míří z branky!

57:39
    Johansson musel kotouč přikrýt, vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.

57:35
    Hosté dělají to nejlepší, drží kotouč daleko od svého obranného pásma.

Adam Černý

Branky a nahrávky: 21. L. O'Connor (Kadri, Landeskog), 33. Byram (Kadri, Landeskog), 57. Compher (Byram, Kadri), 60. Byram (MacKinnon, Landeskog) – 37. Bean (O. Bjorkstrand, Peeke), 42. Sillinger (J. Voráček, Laine), 45. Sillinger (G. Carlsson, Laine), 49. Jenner (Nyquist, O. Bjorkstrand), 62. Bean (J. Voráček, Sillinger)

Colorado Avalanche: J. Johansson (Kuemper) – Girard, Byram, E. Johnson (A), J. Johnson, R. Murray, MacDermid – Compher, MacKinnon (A), Landeskog (C) – L. O'Connor, Kadri, Ranta – Helm, Jost, M. Kaut – J. MacDonald, Jayson Megna, Kiefer Sherwood.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Bean, Werenski (A), Gavrikov, Bayreuther, G. Carlsson, Peeke – J. Voráček, Jenner, Laine – O. Bjorkstrand, Sillinger, Nyquist (A) – Činachov, Roslovic, Hofmann – Texier, Kuraly, E. Robinson.

Rozhodčí: Meier, Luxmore – Johnson, Tobias

Diváci: 16635