HC MIKRON Nové Zámky
3:5 (1:0, 1:4, 1:1)
HK Poprad
sk Úterý 16.11.2021, 18:00 • ZŠ Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 16. kolo

Poprad si pod novým trénerom pripisuje tri body po tom, čo o osude duelu rozhodol v druhej tretine štyrmi gólmi. Nové Zámky nestačili reagovať a tak si pripisujú na konto prehru 3:5. (20:16:47)

59:53
    Vylúčenie v tíme HC Nové Zámky (Tomáš Klempa – 2 min., sekanie).

59:31
    Lenže domáci musia von z útočného pásma a to je koniec nádejam.

59:07
    Deje sa to až necelú minútu pred koncom. Jakub Lackovič je na lavičke a Býci sa pokúšajú o malý zázrak v šestici.

58:45
    Hrá sa v strednom pásme, aj preto sa Novozámčania ostýchajú s odvolaním brankára.

58:04
    Domáci v plnom počte.

57:36
    Mešár vo výhodnej pozícii míňa bránu.

57:01
    Klempa získal puk za bránou, Holenda vytiahol puk až do útoku, avšak koncovka opečiatkovala zadný mantinel.

56:27
    Rymshovo nahodenie presilovkový zásah neprinieslo. Vylúčením si ale domáci výrazne skomplikovali možnosť záverečného tlaku.

56:04
    Vylúčenie v tíme HC Nové Zámky (Christian Bull – 2 min., držanie).

55:15
    Jakub Lackovič a jeho lapačka si vyslúžila potlesk od Dávida Skokana, ktorý umiestnil puk len do výstroja! Veľkí hráči vedia oceniť veľké zákroky.

54:33
    Prakticky v každej minúte vidíme dôležitý zákrok na jednej či druhej strane. Napriek dvojgólovému vedeniu je všetko otvorené.

53:22
    Dalhuisen v dobrej pozícii, z vrcholu ľavého kruhu si deviaty gól duelu nepripísal.

52:30
    Langkow a spol. maximálne prekombinovali prečíslenie! Števuliak namiesto streľby ešte prenechával puk na Klempu, ktorý takéto riešenie ani neočakával.

51:07
    Livingston sa natlačil cez obrancu do bránkoviska, nedokázal už však zakončiť.

50:12
    Šanca strieda šancu, skákajúci puk na bránkovej čiare musel likvidovať Čiliak.

48:08
    Kamzíci nechali vyniknúť Lackoviča! Livingston vybojoval puk na mantineli, Skokan posúval na Svitanu, avšak rana zápästím zamierila čarovne do lapačky gólmana.