Dynamo Kyjev – Bayern | 1:2 (kon.) | | | Villarreal – Manchester Utd. | 0:2 (kon.) | | | Barcelona – Benfica | 0:0 (kon.) |
Young Boys – Atalanta BC | 3:3 (kon.) | | | Lille – Salzburg | 1:0 (kon.) | | | Sevilla – Wolfsburg | 2:0 (kon.) |
Malmö – Zenit | 1:1 (kon.) | | | Chelsea – Juventus | 4:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Olomouc | 1:1 (4:5 po pen.) |
po penal. (4:5)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:1
(1:0)
SK Sigma Olomouc
Konec zápasu.
(18:41:04)
|
||
8. série
4:5
|
Breite proměňuje.
|
|
8. série
4:4
|
Skovajsa neproměňuje.
|
|
7. série
4:4
|
Uriča proměňuje.
|
|
7. série
4:3
|
Králik proměňuje.
|
|
6. série
3:3
|
Greššák proměňuje.
|
|
6. série
3:2
|
Talovierov proměňuje.
|
|
5. série
2:2
|
Vepřek proměňuje.
|
|
5. série
2:1
|
Mršić proměňuje.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
4. série
1:1
|
Poulolo neproměňuje.
|
|
4. série
1:1
|
Bassey neproměňuje.
|
|
3. série
1:1
|
Růsek neproměňuje.
|
|
3. série
1:1
|
Hellebrand neproměňuje.
|
|
2. série
1:1
|
Gonzalez proměňuje.
|
|
2. série
1:0
|
Škoda proměňuje.
|
|
1. série
0:0
|
Zahradníček neproměňuje.
|
|
1. série
0:0
|
Čolić neproměňuje.
|
|
Střílení penalt začíná.
|
||
120
|
Druhé prodloužení skončilo.
|
Branky:
9. Brandner – 60. Růsek
Rozhodčí: Machálek – Nádvorník, Vodrážka
Diváci:
Karty: 44. Hora (CEB), 103. Králik (CEB), 108. Čolić (CEB), 113. Valenta (CEB) – 53. Poulolo (OLO), 73. Sedlák (OLO), 97. Vepřek (OLO)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
0:0 Čolić (CEB)
0:0 Zahradníček (OLO)
2. série:
1:0 Škoda (CEB)
1:1 Gonzalez (OLO)
3. série:
1:1 Hellebrand (CEB)
1:1 Růsek (OLO)
4. série:
1:1 Bassey (CEB)
1:1 Poulolo (OLO)
5. série:
2:1 Mršić (CEB)
2:2 Vepřek (OLO)
6. série:
3:2 Talovierov (CEB)
3:3 Greššák (OLO)
7. série:
4:3 Králik (CEB)
4:4 Uriča (OLO)
8. série:
4:4 Skovajsa (CEB)
4:5 Breite (OLO)
SK Dynamo Č. Budějovice:
Šípoš – Čolić, Králik (C), Talovierov, Skovajsa – Čavoš, Hora – Van Buren, Mihálik, Brandner – Bassey.
Náhradníci: Kerl – Tolno, Škoda, Hellebrand, Valenta, Mršić, Sladký
Trenér: David Horejš
SK Sigma Olomouc: Stejskal – Hubník, Daněk, Breite, Zifčák, Sedlák, Růsek, Zmrzlý, Vepřek, Poulolo, Zahradníček.
Náhradníci: Macík – Šíp, Uriča, Gonzalez, Látal, Matoušek, Greššák
Trenér: Václav Jílek
Náhradníci: Kerl – Tolno, Škoda, Hellebrand, Valenta, Mršić, Sladký
Trenér: David Horejš
SK Sigma Olomouc: Stejskal – Hubník, Daněk, Breite, Zifčák, Sedlák, Růsek, Zmrzlý, Vepřek, Poulolo, Zahradníček.
Náhradníci: Macík – Šíp, Uriča, Gonzalez, Látal, Matoušek, Greššák
Trenér: Václav Jílek
Rozhodčí: Machálek – Nádvorník, Vodrážka
Diváci:
Filip Kortus
@FilipKortus