Chabarovsk – Nižněkamsk 4:5 (po pr.) | Vladivostok – Jaroslavl 0:3 (kon.) | Čeljabinsk – Čerepovec 6:1 (kon.)
Kazaň – Barys 5:3 (kon.) | Omsk – Magnitogorsk 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Jekatěrinburg 7:1 (kon.)
Kunlun – N.Novgorod 0:4 (kon.) | Viťaz – Soči 3:2 (po pr.)
Admiral Vladivostok
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Čtvrtek 23.12.2021, 10:30 • Fetisov Arena, Vladivostok • KHL

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (12:50:37)

Česko-slovenská stopa
    Libor ŠULÁK (VLD) – obránce, 0+0, 4 střely, 2 trestné minuty, čas na ledě: 22:14
    Vojtěch MOZÍK (VLD) – obránce, 0+0, 3 střely, 2 trestné minuty, 2 bloky, 1 hit, čas na ledě: 20:36

Trestné minuty: 12:6 (4:6)

Duel končí za stavu 0:3. Jaroslavl trpělivým výkonem potvrdila roli favorita a zvládla udržet čisté konto, za což vděčí zejména brankáři Daniilu Isajevovi. Vladivostok přes dobrý výkon v první polovině partie zůstane na 25 bodech a tím pádem i na předposledním místě tabulky, kde ho ovšem může nahradit Kunlun. Jaroslavl dosáhla na páté místo Západní konference, ve třetí třetině její náskok ještě navýšil Denis Alexejev. Lokomotiv si dnes pomohl využitými přesilovkami a nenechává ve Fetisov Areně ani bod.

59:56
    Icing už nepřijde, hosté tento zápas vyhrají o tři branky.

59:30
    Už jen za branku poposune kotouč Georgij Ivanov. Pro Jaroslavl vypadá všechno růžově.

59:05
    V poslední minutě ještě zaútočil Vladislav Kaletnik, nenápadnou střelu zápěstím ovšem pokryl Isajev.

58:49
    Střela od modré čáry v podání Maxima Osipova změnila náhle směr, ale skončila jen na plexiskle.

58:30
    Bekhendem nahazuje Jegor Averin, ale jeho spoluhráči nedokázali získat kotouč. Od modré pak prověřil Serebrjakova Alexandr Jelesin.

58:04
    Po čtyřminutové pasáži bez přerušení přikryl kotouč u své levé tyče Daniil Isajev. Jeho jediným cílem v tuto chvíli bude čisté konto.

57:54
    Blíží se poslední dvě minuty a Vladivostok se zdržuje ve středním pásmu. Musel by se stát zázrak, aby dosáhl na bodový zápis.

57:24
    Pro puk se musí znovu vracet Šulák, navíc nepřihrál přesně a málem nabídl obří možnost Boucherovi. Ten měl ovšem potíže při zpracování.

56:57
    Za vlastní bránou čerpá síly k rozehře Rušan Rafikov, střelec zatím rozdílového gólu.

56:38
    Na poslední chvíli zastavil akci Jaroslavle Vladislav Kaletnik, který se vrátil.

56:00
    O jeden skvělý zákrok musel rozšířit svůj účet Nikita Serebrjakov. V mezikruží na něj vyrukoval zcela nepokrytý Georgij Ivanov, který ovšem čtvrtý zásah nedokonal.

55:32
    Přihrávka míří do obranného pásma hostů, rozehrává Denis Barancev. A nikam pochopitelně nespěchá.

54:57
    Přečíslení dva na jednoho mohl vést Libor Šulák, ale rozhodl se pro na obránce velmi troufalou kličku. Neuspěl, takže Vladivostok čeká na čestný úspěch nadále.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 32. Rafikov (Barancev), 38. Boucher (Barancev), 48. Denis Alexejev (Boucher, Kajumov)

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Sinjagin) – Mozík, Šulák, Metalnikov, F. Beljakov, Chamidullin, Jermakov, Kolokolcev, Gutik – Obidin, Lugin, A. Ševčenko – A. Garejev, Kestner, Sajustov – Indrašis, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin – Makarenko, Kaletnik, Verba.
    Trenér: Leonid Tambijev

Lokomotiv Jaroslavl: D. Isajev (Pasquale) – Misjul, Rafikov, Barancev, Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Lukičjov – Boucher, Kajumov, Denis Alexejev – Polunin, Kraskovskij, Korškov – J. Averin, Georgij Ivanov, P. Kudrjavcev – M. Beljajev, Arťom Iljenko, Tesanov – Perevalov.
    Trenér: Igor Nikitin

Rozhodčí: Sergejev, Soin – Lazarev, Šalagin