CSKA Moskva – Minsk 6:4 (kon.) | Riga – Kunlun 3:2 (2:0 po s.n.) | Jokerit – Omsk 1:5 (kon.)
CSKA Moskva
6:4 (1:2, 3:1, 2:1)
HC Dinamo Minsk
Neděle 26.12.2021, 15:00 • CSKA Arena, Moskva • KHL

59:33
    Tak ještě jedno vyloučení na straně CSKA, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Arťom Sergejev.

53:53
    Je tu vyloučení na straně CSKA a šance hostů na snížení. Dvě minuty za sevření puku rukou dostal Pavel Karnauchov.

47:40
    Větší šance bude mít moskevský klub v přesilové hře, dvě minuty za podrážení dostal Alexandr Suvorov.

30:14
    Hra v pěti nám ale moc dlouho nevydržela, tentokrát se vylučuje na obou stranách. Domácí Arťom Blažijevskij dostal dvě minuty za sekání, hostující Roman Gorbunov zase za nedovolené bránění.

27:11
    Vylučuje se na straně Dinama, dvouminutový trest za držení dostal Adam Almqvist.

12:29
    Je tu první vyloučení zápasu, přesilovku si zahrají domácí. Dvě minuty za vražení na mantinel dostal Roman Gorbunov.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 3. M. Guskov (Světlakov), 25. Wallmark (M. Guskov, Arťom Sergejev), 27. Blažijevskij (Světlakov), 40. P. Karnauchov (Nordström, Grigorenko), 50. D. Dietz (Grigorenko), 58. Kameněv (Arťom Sergejev) – 9. Sapego (T. Beck, Usov), 11. Usov (Tedenby, T. Beck), 26. Usov (T. Beck, Tedenby), 58. Tedenby (T. Beck, A. Lindholm)

CSKA Moskva: Reideborn (Ivan Fedotov) – D. Dietz, Dahlbeck, Arťom Sergejev, Gilmour, M. Ibragimov, Kiselevič, Blažijevskij – S. Plotnikov, Wallmark, Okulov (A) – Sorkin, Andronov (C), Nordström – Grigorenko, P. Karnauchov (A), Kameněv – M. Guskov, Světlakov, Mingačov – Poltapov.
    Trenér: Sergej Fjodorov

HC Dinamo Minsk: Kolosov (S. Bolšakov) – L. Bengtsson, D. Korobov (C), Sapego, Almqvist, Šinkevič (A), A. Lindholm, J. Krejčík – Strömwall, M. Kempe, R. Gorbunov – T. Beck (A), Usov, Tedenby – K. Voronin, Graovac, Suvorov – Mosaljov, Děmkov, I. Martynov – Pyškajlo.
    Trenér: Craig Woodcroft

Rozhodčí: Gašilov, Oskirko – Bersenjov, Judin

Diváci: 3 817