Florida – NY Rangers 4:3 (kon.) | Washington – Nashville 5:3 (kon.) | Buffalo – New Jersey 3:4 (kon.)
NY Islanders – Detroit 0:0 (odl.) | St. Louis – Edmonton 4:2 (kon.) | Seattle – Philadelphia 2:3 (po pr.)

James van Riemsdyk (PHI) 2+1
    Martin Jones (PHI) 34 zákroků (06:45:52)

Seattle Kraken inkasoval první branku, pak dokázal stav zápasu otočit a vedl. Ve třetí třetině dokázali Flyers rychle vyrovnat na 2:2. Utkání, ve kterém měli střeleckou převahu domácí, dospělo do prodloužení, ve kterém vyhrál hostující celek.

62:14 Ivan PROVOROV - 2:3

62:14
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Je hotovo, na nájezdy nedojde, v prodloužení po pěkném blafáku z brejku zakončuje úspěšně hostující IVAN PROVOROV. Asistence: Kevin Hayes.

61:46
    Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, ale puk netrefil podle představ.

61:17
    Philipp Grubauer přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

61:01
    Martin Jones kryje střelecký pokus, který vyslal Jordan Eberle. Jeho akci chybělo přesnější zakončení.

60:44
    Domácí mají puk za svou brankou, a tak mohou rozehrávat.

60:21
    Hosté hrají aktivně, usadili se v útočném pásmu, ale vypálit nedokázali.

60:01

Za stavu 2:2 se bude prodlužovat. Střeleckou dominanci nedokázali domácí proměnit ve výhru v základní hrací době, Flyers dokázali srovnat.

60:00

59:20
    Krakeni se dostali do útočného pásma, ale šanci si vypracovat nedokázali.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině, domácí rozehrávají od své branky, ve středním pásmu o puk přišli.

58:35
    Jordan Eberle minul branku, Ivan Provorov do jeho střely vložil hokejku.

58:15
    Seattle vyhrál buly ve svém pásmu, následně ale o puk přišel.

58:15
    Hra je přerušená, vhazovat se nyní bude před domácí brankou.

57:10
    Adam Larsson se vrátil za svou branku, díky čemuž zastavil střelecký pokus soupeře.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 13. Gourde (Soucy, Geekie), 55. Lauzon (A. Larsson, Järnkrok) – 5. J. van Riemsdyk (Giroux, Konecny), 55. J. van Riemsdyk (Sanheim, Ristolainen), 63. Provorov (K. Hayes)

Seattle Kraken: Grubauer (Driedger) – Oleksiak, Giordano, Lauzon, Soucy, A. Larsson, Borgen – Schwartz, McCann, Jordan Eberle – Järnkrok, Gourde, Blackwell – Marcus Johansson, Wennberg, Donskoi – M. McCormick, True, Geekie.
    Trenér: Dave Hakstol

Philadelphia Flyers: M. Jones (Sandström) – Provorov, Braun, Sanheim, Ristolainen, Yandle, Connauton, Mayhew – Farabee, K. Hayes, Konecny – Lindblom, Giroux, Atkinson – J. van Riemsdyk, Frost, MacEwen – Willman, P. Brown.
    Trenér: Mike Yeo

Rozhodčí: Hebert, Nicholson – Nagy, Mills

Diváci: 17 151