Polanka n/O – Bílovec 1:2 (kon.) | Lanžhot – Hodonín 0:3 (kon.) | Nový Bydžov – Dvůr Králové 3:1 (kon.)
Trutnov – Ústí n/O 0:4 (kon.)
RMSK Cidlina Nový Bydžov
3:1 (1:0)
TJ Dvůr Králové nad Labem
Neděle 31.07.2022, 17:00 • Městský stadion Nový Bydžov • MOL Cup • Předkolo

V 1. kole MOL Cupu se Nový Bydžov na domácím hřišti utká s třetiligovým týmem SK Přepeře. Hraje se s největší pravděpodobností ve středu 17. 8. od 17 hodin. (19:07:30)

Fauly 12:12

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a již po 5 minutách se jim podařilo vyrovnat, po akci z pravé strany se střelou na přední tyč prosadil Miloš Močkovský. Dvůr Králové se postupně dostával čím dál více do hry, měl náznaky šancí a střelecké pokusy, ale veškerou jeho snahu potopil neskutečnou chybou brankář Matula, který před vápnem podběhl nákop, nedokázal ho zasáhnout ani po druhém odskoku a Martin Holec zaznamenal jeden z nejjednodušších gólů svého života. Cidlina se vrátila zpátky na koně a svého soupeře už vůbec k ničemu nepustila. Naopak v nastaveném čase přidala ještě třetí gól, který chytrým obloučkem po přihrávce svého bratra zaznamenal další střídající hráč Sebastián Bekera. Nový Bydžov se sice ve druhém poločase téměř půl hodiny bránil, ale ze dvou střel na branku dal dva góly a s velkým přispěním soupeře slaví postup do 1. kola MOL Cupu.

90+2

90+2
    V poslední šanci zápasu neuspěl střelou v pádu Vitebský, mířil vedle zadní tyče.

90+1
    Nastavují se 2 minuty.

90+1
    Nový Bydžov právě vstřelil branku!
    Bratrská spoluprácve nakonec slaví úspěch a definitivně rozhoduje o postupu Cidliny! Po centru Nikolase se prosazuje SEBASTIÁN BEKERA, který v zakončení prokázal chladnou hlavu a jemným obloučkem přehodil Matulu! Asistence: Nikolas Bekera.

90
    Nikolas Bekera pronikal do vápna s níčem, neuspěl, po jeho přihrávce pak obránce neobešel ani jeho bratr.

90
    Dlouhý aut Pichy odkopával před malým vápnem Blažek.

Čemuž přihlíží 175 diváků.

89
    Holec se sice rozbíhal do volného prostoru, ale byl v ofsajdu.

88
    Střídání v týmu RMSK Cidlina Nový Bydžov:
    ze hřiště odchází Voldán, přichází Bekera S..

87
    Reichl centroval z pravého křídla do míst, kde neměl žádného spoluhráče.

86
    Po Holcove přihrávce se v rohu vápna pokusil uspět 1 na 1 Marek, obránce jeho kličku vystihl a od míče ho odclonil.