RFS Riga – Hibernians 1:1 (kon.) | KuPS – Young Boys 0:2 (kon.) | Trnava – Raków 0:2 (kon.)
Paide – Anderlecht 0:2 (kon.) | Soligorsk – Kluž 0:0 (kon.) | AIK Stockholm – Škendija 1:1 (kon.)
Viking FK – Sligo Rovers 5:1 (kon.) | Lillestrøm – Antverpy 1:3 (kon.) | CSKA Sofia – St Patrick´s 0:1 (kon.)
APOEL – Kyzylžar 1:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Aris Soluň 2:0 (kon.) | Molde – Kisvárda FC 3:0 (kon.)
Neftçi Baku – Rapid 2:1 (kon.) | Slavia – Panathinaikos 2:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Universitatea Craiova 1:0 (kon.)
Hamrun – Levski 0:1 (kon.) | FC Ballkani – KÍ Klaksvík 3:2 (kon.) | Lugano – Beer Ševa 0:2 (kon.)
Čukarički – Twente 1:3 (kon.) | Vaduz – Konyaspor 1:1 (kon.) | Sepsi – Djurgården 1:3 (kon.)
Brøndby – Basilej 1:0 (kon.) | Víkingur Reykjavík – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Breidablik – Başakşehir 1:3 (kon.)
Fehérvár – CS Petrocub 5:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Tobol Kostanaj 1:0 (kon.) | Hajduk Split – Guimarães 3:1 (kon.)
Dundee – Alkmaar 1:0 (kon.)
FK Zorja Luhansk
1:0 (0:0)
Universitatea Craiova
Čtvrtek 04.08.2022, 19:30 • Arena Lublin (Lublin) • Evropská konferenční liga (předkola) • 3. předkolo

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 3:6. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:11. (21:28:21)

Zorja Luhansk navázala na první poločas a i v tom druhém byla statisticky o dost lepší. Dokázala svou herní převahu také proměnit v gól už v 55. minutě. Celkově vypálila na branku sedmkrát, což se Craiově nepodařilo za celý zápas ani jednou. Držení míče 60:40 taky potvrzuje převahu ukrajinského klubu. Ten si tak z domácího zápasu (který se nehrál v domácím prostředí Zorje) odnese jednobrankové vítězství, které ale ještě musí potvrdit venku.

90+4

90+4
    Žlutá karta pro tým FK Zorja Luhansk (Jehor Nazaryna).

81
    Střídání v týmu FK Zorja Luhansk:
    ze hřiště odchází Denys Nagnojnyj, přichází Denys Berborodko.

78
    ze hřiště odchází Vjačeslav Čurko, přichází Dmytro Myšnjov.

78
    Střídání v týmu Universitatea Craiova:
    ze hřiště odchází Sergiu Hanca, přichází Rivaldinho.

72
    ze hřiště odchází Vladislav Kabajev, přichází Maksym Lunjov.

64
    ze hřiště odchází Alexandru Cretu, přichází Vladimir Screciu.

59
    Žlutá karta pro tým FK Zorja Luhansk (Oleg Dančenko).
    55. Denys NAGNOJNYJ - 1:0

55
    Zorja Luhansk právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DENYS NAGNOJNYJ. Asistence: Vjačeslav Čurko.

55
    Žlutá karta pro tým Universitatea Craiova (Mihai Capatina).

49
    Žlutá karta pro tým FK Zorja Luhansk (Denys Nagojnyj).

46
    ze hřiště odchází Ante Roguljić, přichází Stefan Baiaram.

46

První poločas je minulostí. Ani jednomu z týmu se nepodařilo skórovat. Jedinou větší událostí tak byla žlutá karta Bancua z páté minuty. Zorja byla celkově mnohem aktivnějším a lepším celkem. Vyslala osm střel, tři z toho na branku. Craiova na branku nevypalila ani jednou. Co se týče držení míče, tak taky značně zaostávala.