Davos – Sparta 2:6 (kon.) | Mountfield HK – HC Slovan 4:2 (kon.) | Třinec – Ukrajina 3:6 (kon.)
Salzburg – Vítkovice 5:6 (po pr.) | K. Vary – HS Riga 3:2 (kon.)
HC Davos
2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
HC Sparta Praha
Neděle 07.08.2022, 08:00 • Werk Arena, Třinec • President Cup

51:03
    Baumann po odpískání sekl do gólmana, když se snažil dorazit svou vlastní střelu a byl vyloučen na dvě minuty.

38:30
    Byakov podrazil u mantinelu Van der Kaaije s byl vyloučen na dvě minuty. Rozhodčí tam viděli sekání.

14:12
    Davos jde znovu do čtyř. Gianni Janggen byl vyloučen na dvě minuty za držení.

10:58
    Spartu čeká druhá přesilovka. Na dvě minuty za podrážení byl vyloučen Anton Dunst.

06:23
    Pražané si zahrají přesilovku, Ivana Weyová byla vyloučena na dvě minuty za podrážení.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 14. Steiner (Müller), 56. Niklas Aebli (Dunst) – 7. Žemlička (Netušil, Dvořák), 29. Hrubý (Poláček), 32. Hrubý (Poláček), 35. Poláček, 54. Novotný (Dvořák, Hrubý), 59. Žemlička (Adamec, Jakab)

HC Davos: Steinmann (31. Ruch) – Fitzgerald, Janggen, Minder, Müller, Keppel, H. Aebli, Van der Kaaij, Dunst, Grünenfelder – N. Aebli, Barandun, Baumann, Hunziker, Körbler, Märki, Schena, Schmid, Soder, Steiner, Weyová, Parrée.
    Trenér: Volek.

HC Sparta Praha: Kogler (31. Tvrzník) – Cichoň, Dufek, Novák, Hašek, Marton, Malinek, Janský, Byakov, Mack – Dvořák, Marek, Jakab, Netušil, Hrubý, Novotný, Poláček, Topol, Trachta, Adamec, Žemlička.
    Trenér: Byström.