Pardubice – Olomouc 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 3:1 (kon.) | Třinec – Pardubice 1:3 (kon.)
Olomouc – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Sobota 20.08.2022, 11:00 • enteria arena, Pardubice • Turnaj O Pohár hejtmana

A je tu konec! Až přes gól Boleslavi jsme neměli možnost vidět moc šancí, což znamená že dnešní druhý zápas turnaje vyhrává Mladá Boleslav výsledkem 3:1. (12:40:35)

44:39
    Král zachytil přihrávku Třince, ale prázdnou branku trefit nedokázal.

44:01
    Třinec vyzkouší hru bez gólmana.

43:52
    Přes obranu Boleslavi se pokusil projít Mrtka, avšak neúspěšně.

41:37
    Hráči Boleslavi hrají ve větším tempu a tlačí na obranu ocelářů.

40:30
    Třinec právě vstřelil branku! Po dvou střelách, které ještě Vystrčil dokázal vychytat, přišla střela ŠTĚPÁNA URBÁNKA, která znamená snížení pro Třinec.

37:23
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Beran dal skákavou přihrávku do mezikruží se kterou si poradil JAKUB LEV a zakončil nad levý beton.

36:29
    Střelou z první se snažil Hebar překvapit Vystrčila, ale marně.

35:14
    K odraženému puku se dostal Beran, ale střelou mezi betony brankáře nepřekvapil.

34:29
    Hebarova přihrávka na volného Barnu byla příliš dlouhá.

32:54
    Sólová akce Mikuly skončila bez zakončení.

32:21
    Boleslav drží Třinec ve své vlastní třetině.

31:05
    Střela Solovskiho mířila přímo mezi betony Vystrčila, který si s pukem poradil.

30:01

Druhá třetina je u konce. Neukázala nám tolik šancí jako první třetina, ale Mladá Boleslav dokázala zvýšit vedení. Třetí třetina začne po poradě s trenéry.

30:00

28:59
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Kurka adresoval přihrávku do prostoru mezikruží, kde byl připravený JAN HURT, který si vyjel k levé tyči a prostřelil Skácela pod pravou ruku.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 5. Beran (Hurt), 29. Hurt (Kurka, Konobelj), 38. Lev (Beran) – 41. Urbánek

BK Mladá Boleslav: Vystrčil (Císař) – Hlinský, Kubíček, Průšek, Křivánek, Fišer, Šilhavý, Tetiva, Král, Lisler, Šindelář, Steklý, Konobelj, Hurt, Štajnc, Lev, Beran, Kurka, Trefil, Hájek, Pěch.
    HC Oceláři Třinec: Juuj (Heczko) – Skácel, Blaha, Mrtka, Solovsky, Holub, Byrtus, Dravecký, Čmiel, Martiňák, Pohludka, Rybnikár, Weiss, Barna, Švančara, Granečný, Hladoník, Hebar, Urbánek, Mikula, Sajdok, Murin, Krišica, Ostřížek.