Gruzie – S. Makedonie 2:0 (kon.) | Bulharsko – Gibraltar 5:1 (kon.)
konec
Gruzie
2:0 (1:0)
Severní Makedonie
Pátek 23.09.2022, 18:00 • Boris Paichadze Dinamo Arena, Tbilisi • Liga národů UEFA - Liga C • Skupina 4
Předzápasové kurzy
     
    87
    Střídání v týmu Gruzie:
    ze hřiště odchází Giorgi Aburjania, přichází Vladimer Mamučašvili.
     
    84
    Střídání v týmu Severní Makedonie:
    ze hřiště odchází Enis Bardhi, přichází Agon Elezi.
     
    78
    Střídání v týmu Gruzie:
    ze hřiště odchází Zuriko Davitašvili, přichází Anzor Mekvabišvili.
     
    78
    Střídání v týmu Gruzie:
    ze hřiště odchází Budu Zivzivadze, přichází Georges Mikautadze.
     
    73
    Střídání v týmu Severní Makedonie:
    ze hřiště odchází Milan Ristovski, přichází Jani Atanasov.
     
    72
    Střídání v týmu Severní Makedonie:
    ze hřiště odchází Darko Velkovski, přichází Nikola Serafimov.
     
    72
    Střídání v týmu Gruzie:
    ze hřiště odchází Davit Chočolava, přichází Luka Ločošvili.
     
    72
    Střídání v týmu Gruzie:
    ze hřiště odchází Georgij Tsitaišvili, přichází Irakli Azarovi.
     
    68
    Střídání v týmu Severní Makedonie:
    ze hřiště odchází Stefan Spirovski, přichází Aleksandar Trajkovski.
     
    68
    Střídání v týmu Severní Makedonie:
    ze hřiště odchází Stefan Aškovski, přichází Todor Todorovski.

    Milan Huppert

    Branky: 35. Miovski (vla.), 64. Kvaratšelija (Zivzivadze)

    Karty:   29. Khočolava (GRU) – 14. Musliu (MAK)


    Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:8. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:12.
    Gruzie: Mamardašvili – Kvirkvelia, Kašia (C), Chočolava (72. Ločošvili) – Kakabaze, Aburjania (87. Mamučašvili), Kvekveskiri, Tsitaišvili (72. Azarovi) – Davitašvili (78. Mekvabišvili), Zivzivadze (78. Mikautadze), Kvaratšelija.
    Náhradníci: Loria, Šovnadze – Giorbelidze, Čabradze, Lobžanidze, Qazaišvili.

    Trenér: Willy Sagnol

    Severní Makedonie: Dimitrievski – Zajkov, Musliu, Velkovski (72. Serafimov), Alioski – Elmas, Bardhi (C) (84. Elezi), Spirovski (68. Trajkovski), Aškovski (68. Todoroski) – Miovski, Ristovski (73. Atanasov).
    Náhradníci: Aleksovski, Siskovski – Babunski, Bejtulai, Dimoski, Doriev, Fazlagic.

    Trenér: Blagoja Milevski

    Rozhodčí: Kružliak – Hancko, Pozor (SVK)