Lorient – Lille 2:1 (kon.) | Ajaccio – Clermont Foot 1:3 (kon.) | Auxerre – Brest 1:1 (kon.)
Toulouse – Montpellier 4:2 (kon.) | Troyes – Remeš 2:2 (kon.) | Monaco – Nantes 4:1 (kon.)
Lens – Lyon 1:0 (kon.)
AJ Auxerre
1:1 (0:0)
Stade Brestois 29
Neděle 02.10.2022, 15:00 • Stade de l'Abbe-Deschamps, Auxerre • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (16:55:20)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:6. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:18.

Ve druhém poločase jsme se přeci dočkali gólů. Skóre v 65. minutě otevřel Islám Slímání, jehož střela k tyči jen s velkým štěstím překonala gólmana Costila. V oslabení hrajícímu Auxerre se však podařilo vyrovnat, postaral se o to z pokutového kopu M'Baye Niang. Žádnou další branku už utkání nenabídlo a oba celky se tak rozešly smírně 1:1.

90+6

90+4
    Gaëtan Perrin si z levé strany navedl míč více k ose a vystřelil. Jeho přízemní projektil ale přistál bezpečně v rukavicích brankáře Bizota.

90+2
    Střídání v týmu AJ Auxerre:
    ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Rémy Dugimont.

90+1
    Rozhodčí se rozhodl nastavit pět minut nad rámec základní hrací doby.

88
    ze hřiště odchází Hamza Sakhi, přichází Rayan Raveloson.
    87. M'Baye NIANG - 1:1

87
    Auxerre právě vstřelilo branku! M'BAYE NIANG proměnil pokutový kop! Nekopnul jej sice nijak světoborně, avšak Bizot na jeho přízemní ránu nedosáhl, neboť skočil na opačnou stranu.

86
    Žlutá karta pro tým Stade Brestois 29 (Marco Bizot).

85
    M'Baye Niang bude kopat pokutový kop! Sudí po konzultaci s varem ukazuje na puntík!

83
    Franck Honorat se snažil pláchnout po pravém křídle, ale bránící hráč jej i s míčem vytlačil za postranní čáru.

82
    Romain Del Castillo už po pár minutách pobytu na hřišti vidí žlutou kartu, když fauloval dobře rozběhnutého Sinayoka.

79
    Střídání v týmu Stade Brestois 29:
    ze hřiště odchází Mathias Pereira Lage, přichází Romain Del Castillo.

78
    Lassine Sinayoko se z pravé strany snažil obtočit okolo obránce a naběhnout do vápna, právě bránící hráč jej ale připravil o míč.

76
    V posledních minutách sledujeme z obou stran utahaný fotbal plný nepřesností, jakoby oba týmy už vyhlížely závěrečný hvizd.

74
    Brassierův centr do pokutového území obrana Auxerre odvrátila jen na další rohový kop.