Chicago – Minnesota 3:4 (0:2 po s.n.) | Arizona – NY Rangers 2:3 (kon.) | Anaheim – Toronto 4:3 (po pr.)

Česká a slovenská stopa

Do utkání žádný český, ani slovenský hokejista nenastoupil.

1. Kirill Kaprizov (MIN) vítězný nájezd
    2. Matthew Boldy (MIN) 2+0
    3. Mason Shaw (MIN) 1+1 (03:02:13)

Kirill KAPRIZOV - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Minnesota Wild.
    Autorem vítězné branky je KIRILL KAPRIZOV.

3. série
    0:2
    Frederick Gaudreau bekhendovou kličkou proměnil.

2. série
    0:1
    Patrick Kane taky zkoušel mezi betony, ale neúspěšně.

2. série
    0:1
    Kirill Kaprizov se zakončením mezi betony uspěl.

1. série
    0:0
    Jonathan Toews zkoušel zasunout puk mezi betony, což se mu nepovedlo.

1. série
    0:0
    Mats Zuccarello po naznačení střílel jen do lapačky Stalocka.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:57
    Hra se teď přelévala ze strany na stranu, ale ani jeden z týmů nezvládl toto utkání rozhodnout. Nyní byla vychýlena branka hostů ze svého obvyklého postavení, a tak je hra přerušena.

64:10
    Po chybě Patricka Kanea mířili hosté do přečíslení, které po pasu zprava zakončil Joel Eriksson Ek jen do betonu Stalocka!

63:41
    Rána Matse Zuccarella končí na horní brankové konstrukci!

63:31
    Kotouč mají za vlastní svatyní hosté, kteří startují novou akci.

63:05
    Po pasu Matta Dumby pálil z první Kirill Kaprizov jen do připraveného Alexe Stalocka.

62:05
    Zakončení Fredericka Gaudreaua končí jen na výstroji Caleba Jonese.

61:40
    Až nyní se k puku dostávají, hosté, kteří poprvé v prodloužení střídají trojici.

61:02
    Andreas Athanasiou individuálně neprošel, ale domácí zůstávají u puku.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 7. McCabe (Lafferty, Tinordi), 31. J. Toews (Kurashev, Roos), 51. Athanasiou (P. Kane, Tinordi) – 8. Boldy (Hartman), 11. Shaw (Steel, Dewar), 51. Boldy (Eriksson Ek, Shaw), rozh. náj. Kaprizov