Karviná – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Opava – Třinec 0:0 (kon.) | Jihlava – Vyškov 0:3 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:3 (0:2)
MFK Vyškov
Pátek 04.11.2022, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 15. kolo

Vyškov se tak se ziskem 26 bodů posunul na třetí příčku. Vysočina se propadla se ziskem 18 bodů na devátou pozici. (19:58:34)

15. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Hosté si po výsledku 3:0 odváží všechny body. Za vítězstvím šli již od prvních minut. Postupně se trefili ve 25. minutě Vintr, v 39. navýšil vedení Kanakimana a po hodině hry upravil Alégué Elandi na konečných 3:0. Vysočina měla také své příležitosti, ale možnosti převážně Araujo-Wilsona či Ogiomadeho k brankám nevedli.

90+2

90+2
    Tureček rozehrál z pravé strany rohový kop, Vysočina sice zamkla svého soupeře, ale k ohrožení soupeřovi branky se nedostala.

90+1
    Do šance se dostal David Moučka, ale Adam Jágrik se počtvrté překonat nenechal.

90
    Druhý poločas bude o dvě minuty delší.

90
    Vysočina zahrávala z pravé strany rohový kop, ale k ohrožení branky Vyškova se nedostala.

89
    Čestný úspěch mohl pro své barvy zařídit Michal Zahradník, ale ani z metru nedokázal dostat míč za brankovou čáru.

87
    Ve vápně se dostal ke střele Michal Zahradník, ale míč poslal vysoko nad.

86
    Z levé strany rozehrál rohový kop Tureček, míč se dostal k Dominiku Farkovi, který zpoza vápna vystřelil, ale míč se mezi tři tyče nevešel.

85
    Hosté zahrávali z pravé strany standardní situaci, takový zkrácený roh, ale Adam Jágrik si ze vzduchu balón sebral.

84
    Žlutá karta pro tým FC Vysočina Jihlava (Dominik Farka).

83
    Tentokráte se faulem provinili domácí, míč tak na polovině hřiště rozehrají hosté.