Ostrava – Black Angels 3:4 (0:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Pardubice 6:1 (kon.) | Česká Lípa – Bohemians 11:14 (kon.)

Jakub RENČÍN - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Black Angels. Autorem vítězné branky je JAKUB RENČÍN!

3. série
    0:1
    Gál se umotal ve vlastních kličkách a neprostřelil brankáře!

2. série
    0:1
    Matouš BURIAN neproměňuje.

2. série
    0:1
    Marek Bräuer z těsné blízkosti netrefil branku.

1. série
    0:1
    Renčín posílá hosty do vedení!

1. série
    0:0
    Pavel Barabáš v úvodním nájezdu trefil tyč!

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:21
    Adam Mikoláš se snažil obejít brankáře, ale vyhnal se až za branku.

63:37
    Hosté už opět drží míček na svých hokejkách, ale prakticky se nedostávají vpřed.

62:26
    Hosté měli první zakončení prodloužení, ale domácí brankář vytáhl skvělý zásah.

61:20
    Do ofenzivy se nyní tlačí hosté, ale v prodloužení je to zatím z obou stran hodně opatrné.

60:36
    Martin Šulc se málem utopil v moři svých kliček, ale nakonec si pomohl rozehrávkou do zadních řad.

60:10
    Domácí uspěli na úvodním vhazování prodloužení. ČPP si pomaličku klestí cestičku vpřed.

60:01

Šedesát minut nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Ve třetí části sice poslal domácí do vedení Marek Brauer, ale po velké chybě vyrovnal Jakub Boček. Následovat bude prodloužení.

60:00

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 1. Bräuer (Kuczera), 28. Gál (Herblich), 46. Bräuer (Pešat) – 7. Sůva (Bouček), 32. M. Boček, 50. J. Boček, rozh. náj. Renčín