Rögle BK – Tappara 3:2 (kon.) | Luleå – Jukurit 5:1 (kon.) | Skellefteå – Frölunda 1:0 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
HC Kometa Brno
Úterý 06.12.2022, 16:30 • Škoda aréna Šumperk • Extraliga dorostu - o účast v play-off • 4. kolo

Konec zápasu. (18:31:07)

51:36
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk:
    Matyáš Jarmara – 2 min., krosček.

50:41
    Kometa právě vstřelila branku! Kometa jde znovu do vedení. Autorem branky je DOMINIK HALAČKA. Asistence: Matyáš Pavlík, Patrik Antony.

43:44
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Je vyrovnáno! Autorem gólu je MATYÁŠ JARMARA. Bez asistence.

42:05
    Jakub Slováček – 2 min., vysoká hůl.

41:18
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Autorem branky je ANTONÍN KARAS. Asistence: Oldřich Verner, Kryštof Seidednglanz

40:01

40:00

37:15
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
    Matyáš Mátl – 2 min., podrážení.

28:30
    Kometa právě vstřelila branku! Autorem branky je DOMINIK HALAČKA. Asistence: Jakub Zduba, Sebastian Mitro.

23:04

21:04
    David Röss – 2 min., podrážení.

20:30

20:01

Z technických problémů živého přenosu proběhne prozatím zbytek utkání formou změn stavů. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Je za námi prvních dvacet minut dnešního boje. Tempo hry více diktovala hostující Kometa, trápila jí ale nepřesná koncovka. Ujala se až střela Sebastiana Mitra v 18. minutě. Šumperku ale inkasovaná branka vítr z plachet rozhodně nesebrala. I on ale zatím doplácí na nepřesná zakončení.
    2. třetina začne přibližně v 17:16

20:00

19:28
    Šumperk u své branky vybojoval puk. Následně se dopředu vydal Lukáš Maurer. Jeho nahrávka za branku ale nebyla přesná, díky čemuž Kometa vyhazuje.

19:17
    Zakázané uvolnění vrací hru k Ondráčkovi.

František Kalina

Branky a nahrávky: 42. Karas (Verner, Seidenglanz), 44. Jarmara – 18. Mitro (Halačka, Volf), 29. Halačka (Zduba, Mitro), 51. Halačka (Pavlík, Antony)

HK Mladí Draci Šumperk: Ondráček (Habas) – J. Březina, K. Březina, Jarmara, Souček, Plhal, Cabadaj (C), Veselý – Mácha, Slováček, Hejátko, Verner (A), Maurer, Seidenglanz (A), Pospíšil, Pazourek, Karas, Škrabal
    Trenér: Radek Kučera

HC Kometa Brno: Matoušek (Fajmon) – Spanel, Antony, Mátl, Mitro, Vyhlídal, Zubíček (A) – Zduba, Hamerman, Pavlík,, Štulo, Červenka (C), Kubín, Röss, Brabenec, Halačka (A), Šichtař, Volf
    Trenér: Jan Zachrla

Rozhodčí: Kroček – Vengřín, Návrat.