Třinec – Motor ČB 2:3 (1:3 po s.n.) | Litvínov – Vítkovice 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 1:2 (kon.)
Plzeň – Olomouc 5:4 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 2:3 (kon.)
HC VERVA Litvínov
5:3 (1:3, 2:0, 2:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 09.12.2022, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 27. kolo

53:10
    Hosté to v těchto chvílích moc nezvládají! Mário Grman je vyloučen za podrážení a Verva bude hrát přesilovku 5 na 3!

52:42
    Další vyloučení na straně hostí! Dvě minuty za vysokou hůl si vykoledoval Peter Krieger.

50:36
    Peter Mueller byl vykázán na trestnou lavici za držení. Americký útočník se nechápavě dívá, co se děje. Myslím, že pyká za zákrok Juraje Mikuše a sudí se prostě spletli v identifikaci.

39:04
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Lukáš Klimeš – 2 min., zdržování hry / posunutá branka.

36:17
    Vyloučení na obou stranách. Hrát se bude ve čtyřech.

Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
    Jan Strejček – 2 min., hrubost.

Marek Kalus – 2 min., hrubost.

26:30
    Síly na ledě se vyrovnají! Dvě minuty za odstavení Patrika Kocha v souboji v rohu hřiště dostal Nicolas Hlava.

25:26
    Marek Kalus dostal trest za vysokou hůl. Domácí si tak zahrají přesilovku. Nakonec je z toho vyloučení na 2+2 minuty!

09:47
    Lukáš Krenželok – 2 min., podrážení.

08:15
    Hosté si zahrají přesilovku! Dvě minuty za sražení Petra Fridricha dostává Jan Strejček.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 6. Jurčík (Zygmunt, Havelka), 32. Fronk (Freibergs, Jaks), 34. D. Zeman (Estephan, Zdráhal), 53. Jaks (Š. Stránský), 60. Zygmunt – 1. Raskob (Marosz, Lakatoš), 10. L. Krenželok (Raskob), 13. Koch (Marosz)

HC VERVA Litvínov: Zajíček (Godla) – Zile, D. Zeman, Freibergs, Strejček, Demel (A), Jaks, Šalda – Hlava, Sukeľ (C), Kudrna – Š. Stránský, Estephan, Zdráhal (A) – Straka, Gut, Fronk – Havelka, Jurčík, Zygmunt.
    Trenér: Karel Mlejnek

HC Vítkovice Ridera: Klimeš (Bláha) – Koch, Raskob, Mikuš, Grman, J. Stehlík, Gewiese, L. Kovář – L. Krenželok (C), Marosz, Lakatoš (A) – Bukarts, Krieger, Mueller (A) – Fridrich, Dej, Kalus – R. Půček, Bernovský, Lednický.
    Trenér: Miloš Holaň

Rozhodčí: Hribik, Květoň – Svoboda, Gerát