Poruba 2011 – Přerov 2:1 (po pr.) | Slavia – Litoměřice 7:2 (kon.) | Kolín – Třebíč 2:1 (kon.)
Frýdek-M. – Sokolov 3:1 (kon.) | Pardubice B – Prostějov 4:1 (kon.) | Šumperk – Jihlava 1:2 (kon.)

53:22
    Velká šance na srovnání! Naar si předržel hůl Malého, za což dostává dvě minuty.

46:25
    Korkiakoski zkusil Michigan! Ale Mičán si u tyče prostor uhlídal!

40:38
    Domácí dvakrát parádně vykombinovali do zakončení ve slotu, ale Mičán si v obou případech poradil!

39:59
    Velká šance Kozlů v závěru! Střílenou přihrávku Krále ale nikdo nedokázal procpat za Mičána.

39:39
    Za brankou došlo k souboji, ve kterém Aubrechta sekl Michálek, a tomu se to tedy sakra nelíbí, že je vyloučen. Nicméně si odsedí dvě minuty.

38:52
    Michálek tečoval puk před Soukupem, tomu jeho teč nadělala velké problémy!

38:44
    Po přesilovkové kombinaci se nyní tlačili hosté za srovnáním, ale přes beton Soukupa na brankovišti puk nedostali. Šilhavý byl na brankovišti nejaktivnější. Následně se trochu postrkávali s Jelínkem. Ale vylučovat se nebude.

36:55
    Hosté se ubránili, nyní si zahrají přesilovku. Morong při forčeku postrčil protihráče, který následně upadl a narazil do mantinelu. Podle sudích to byl krosček.

34:55
    Kozlové si po nějakém čase zase zahrají přesilovou hru, Forman povalil soupeře v obranném pásu, za což dostává dvě minuty.

33:36
    Po chybě Psoty se hnali domácí do brejku hned ve dvou, Sklenář hledal Krále, ale skákající puk netrefil druhý jmenovaný ideálně, po střele domácího kapitána to tak jen zahučelo tribunami.

28:35
    Obrovská šance Třebíče! Dočekal našel krásnou přihrávkou Psotu, který z voleje pálil na bránu! Parádní přesun ale předvedl Soukup, jenž zabránil skoro jistému gólu!
    27:13 Jakub MALÝ - 2:1

27:13
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí propadli a máme tu snížení! Autorem branky je JAKUB MALÝ, který obdržel na pravém křídle parádní přihrávku, poté se mladý útočník Třebíče parádní kličkou dočkal gólu, když vymíchal Soukupa. Třebíč je zpět v zápase! Asistence: Lukáš Forman, Václav Krliš,

23:16
    Mičán teď obstál a udržel beton při dorážkách Kolína! Kvalitní práce, nyní byl blízko gólu Ouřada.

21:21
    A první přesilovku si zahrají také domácí, Poizl dostává dvě minuty za sekání.
    20:40 Martin NOVÁK - 2:0

20:40
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Debut jako hrom! Parádní akci Kolína totiž zakončil MARTIN NOVÁK parádně do protipohybu Mičána a podruhé v zápase rozradostnil místní tribuny, domácí vedou už 2:0. I Mičán inkasuje z první střely na bránu. Asistence: Matěj Morong, Zdeněk Král.

20:01
    Střídání v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
    ze hřiště odchází Pavel Jekel, přichází Jan Mičán.

A vypadá to na velkou změnu! V brankovišti Třebíče totiž naskočí Jan Mičán, který se aktuálně rozcvičuje. Že by došlo k nějakému zranění? Dozvíme se zřejmě až po zápase.

17:54
    I na druhé straně se děly věci! Síla dostal pěknou přihrávku, poté ještě hledal na teč někoho před brankou. Kotouč skončil jen těsně mimo.

17:25
    Chyba Čápa, který nezpracoval skákající puk. A Bittner se hnal sám na bránu, na Soukupa však nevyzrál!

13:08
    Trochu nešetrný, ale troufnu si říct nešťastný zákrok Cibáka na soupeře. Domácí bek dostává dvě minuty za podrážení.

08:52
    Famózní Jekel! Své první branky se totiž nyní mohl dočkat Martin Novák, jenž dobře clonil před bránou. Po střele od modré brankář Třebíče vyrazil puk právě k Novákovi, ale ten v obrovské šanci neproměnil. Velká škoda pro Kolín!

06:52
    Vynikající Soukup! Parádní přihrávku přes šíři pásma obdržel Michálek, jeho příklep z voleje ale skončil ve výstroji kolínského gólmana.
    05:31 Adam DLOUHÝ - 1:0

05:31
    První střela, která letěla na bránu končí v síti! Zdeněk Král zase vymýšlel nějakou kulišárnu a je z toho první gól Kolína. Netuším, jestli jeho nahození bylo cíleně na teč nebo ne, nicméně hůl do dráhy puku vložil ADAM DLOUHÝ, jenž otevírá skóre. Asistence: Zdeněk Král, Jakub Cibák.

01:26
    To je tlak! Hosté se hned usadili v pásmu a kombinují, Formanovo nahození hosté zblokovali. Brankář Soukup si pak poradil i s výjezdem Bittnera zpoza brány!

01:04
    Čáp byl v obranném pásmu až moc aktivní při souboji, rozhodčí v jeho počínání viděli krosček. První přesilovku si zahrají hosté. A ti jsou nejlepším týmem v početních převahách v lize.

Daniel Krátký

Branky a nahrávky: 6. Dlouhý (Zd. Král, Cibák), 21. Novák (Morong, Zd. Král) – 28. Malý (Forman, Krliš)

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Aubrecht, Čáp, Naar, Cibák, Zajíc, T. Jelínek – Novák (A), Morong, Zd. Král (C) – Sklenář (A), Korkiakoski, Ouřada – Dlouhý, Matějček, Síla – D. Šedivý, Lang.
    Trenér: Jan Šťastný.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (21. Mičán) – Hunkes, Poizl, Forman, Furch, Tureček – Dočekal (A), Bittner (C), Psota – D. Michálek, Ferda (A), Vodný – Holec, Malý, Krliš – Meluzín, Šilhavý, Svoboda – Mat. Novák.
    Trenér: Kamil Pokorný.

Rozhodčí: Hucl, Mejzlík – Blažek, Thuma.