Pittsburgh – Carolina 3:4 (po pr.) | NY Rangers – NY Islanders 5:3 (kon.) | Ottawa – Washington 2:3 (po pr.)
Boston – Winnipeg 3:2 (kon.) | Vancouver – Seattle 6:5 (2:1 po s.n.) | Los Angeles – Calgary 4:3 (po pr.)

3. Adrian Kempe (LAK) – 1+0 (07:18:31)

Los Angeles Kings vyhrává tento zápas 4:3 v prodloužení. Domácí hokejisté přišli ve třetí třetině o dvoubrankový náskok, který získali v úvodu třetiny. Flames dokázali vyrovnat a zápas dostat do prodloužení. V něm už prohráli.

63:23 Adrian KEMPE - 4:3

63:23
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto, domácí celek vyhraje. Po situaci dva na jednoho se prosazuje střelou do odkryté části branky ADRIAN KEMPE. Asistence: Viktor Arvidsson.

62:27
    Alex Iafallo po pěkné individuální akci minul branku, jeho akci nechybělo moc.

62:00
    Domácí kombinovali v útočném pásmu, Trevor Moore minu branku.

61:03
    Matt Roy pálil, jeho ránu kryje brankář. Na druhé straně Jonathan Huberdeau nepřekonal brankáře.

60:41
    Daniel Vladař se zapojil do rozehrávky svého celku, hosté jsou aktivnější.

60:20
    Jako první se v prodloužení do útoku dostali domácí, ale nezakončili.

60:01

Za stavu 3:3 půjde tento zápas do prodloužení.

60:00

59:00
    Pheonix Copley nyní podržel své spoluhráče, velkou šanci Flames dokázal zastavit.

57:40
    Sledujeme klidnější pasáž hry, více šancí mají nyní hráči Flames. Ti se snadněji dostávají do zakončení.

56:42
    Hostující celek hraje aktivně, tlačí se do zakončení, Noah Hanifin měl další velkou šanci, ale neprosadil se.

54:02
    Pheonix Copley kryje kotouč, komerční přestávka.
    53:32 Dillon DUBÉ - 3:3

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 18. Vilardi (Se. Walker, Lizotte), 42. Danault (Iafallo), 42. Lizotte (Vilardi), 64. Kempe (Arvidsson) – 4. Huberdeau (Lucic), 47. Toffoli (R. Andersson, Ružička), 54. Dubé (Hanifin, E. Lindholm)

Los Angeles Kings: Copley (Petersen) – M. Anderson, Doughty (A), Durzi, M. Roy, Edler, Se. Walker – Fiala, Kopitar (C), Kempe – Iafallo, Danault (A), Moore – Arvidsson, Lizotte, Vilardi – Anderson-Dolan, Kupari, Grundström.
    Trenér: Todd McLellan

Calgary Flames: Vladař (Markström) – Hanifin, R. Andersson, Weegar, C. Tanev (A), Zadorov, Mi. Stone – Dubé, E. Lindholm (A), Toffoli – Lucic, Kadri, Huberdeau – Mangiapane, Backlund (A), Coleman – Lewis, Ružička, B. Ritchie.
    Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: Hanson, Chmielewski – Baker, Hughes

Diváci: 16 731