NHL
New Jersey – Boston 3:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 0:0 (odl.) | Carolina – Philadelphia 6:5 (kon.)
Buffalo – Tampa 0:0 (odl.) | Washington – Winnipeg 4:1 (kon.) | NY Islanders – Florida 5:1 (kon.)
Dallas – Montreal 4:2 (kon.) | Nashville – Colorado 2:3 (po pr.) | Chicago – Columbus 5:2 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 2:1 (1:0 po s.n.) | Vegas – St. Louis 5:4 (2:1 po s.n.)

3. Clayton Keller (ARI) 0+1 (06:17:22)

Arizona vybojovala před vánoční přestávkou velmi cenný skalp, když na svém ledě porazila 2:1 po nájezdech Los Angeles. Během základní hrací doby se rozhodnout nepovedlo, když se oba celky prosadily v přesilovkách a stanovily skóre 1:1. Arizona sice měla v prodloužení rovněž přesilovku a dostala se dokonce do několika zajímavých šancí, ale ty nedokázala zužitkovat a rozhodnout musely nájezdy. V nich se jako jediný prosadil Nick Bjugstad, který přisoudil vítězství na stranu domácích.

Nick BJUGSTAD - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
    Autorem vítězné branky je NICK BJUGSTAD.

3. série
    1:0
    Proti kličce Kempeho se Karel Vejmelka roztáhl v brankovišti, jeho nájezd zastavil a rozhodl o vítězství Arizony!

3. série
    1:0
    Keller po kličce do bekhendu poslal kotouč nad branku Quicka.

2. série
    1:0
    Trevoru Mooreovi sjel kotouč při zakončení z čepele a brankáře Vejmelku neohrozil.

2. série
    1:0
    Nick Bjugstad si položil kličkou do pravé strany brankáře Quicka a poslal kotouč do horní poloviny branky.

1. série
    0:0
    Na druhé straně nenašel recept na Vejmelku Vilardi.

1. série
    0:0
    Nick Schmaltz otevřel nájezdy, trefil jen připravený beton Quicka.

Samostatné nájezdy začínají.

Rozhodnout budou muset samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Další nebezpečný projektil od Gostisbehera z pravé strany, tentokrát Quick svou holí vytěsnil letící kotouč do strany!

63:57
    Gostisbehere měl na hokejce vítězný gól Arizony, ale z pravého kruhu napálil tyč za zády Quicka!

63:26
    Roy se rozhodl pro riskantní pas před brankoviště Arizony. Puk sbírá domácí defenziva. Hraje se ve čtyřech, a to dokud nebude hra přerušena.

62:35

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 10. Schmaltz (Keller, Gostisbehere), rozh. náj. Bjugstad – 32. Iafallo (Durzi, Danault)