MATĚJ KOUBEK dává svou druhou branku a navyšuje vedení českého celku na 3:0!

Český tým navyšuje vedení hned ze začátku druhé půle! Trefil se MATĚJ KOUBEK!

46
    ze hřiště odchází Pietrzak, přichází Seasonienko.

46
    Střídání v týmu FC Hradec Králové:
    ze hřiště odchází Reichl, přichází Bajza. Hradec mění pro druhý poločas brankáře.

36
    Český celek vstřelil druhý gól. Bohužel pro něj ale vyletěl nahoru praporek a je tak pískán ofsajd.

32
    ze hřiště odchází Kučera, přichází Jurčenko,
    ze hřiště odchází Leibl, přichází Pudhorocký.

30
    Gdańsk mohl vyrovnat! Gajos poslal na branku parádní střelu, kterou konečky prstů vyrazil pozorný Reichl!

22
    ze hřiště odchází Zwoliński, přichází Flavio.

15
    A mohlo to být 2:0! Gdańsk teď měl velké štěstí, jelikož střela jednoho z hradeckých hráčů bez přípravy končí těsně vedle branky Kuciaka, který by neměl šanci zasáhnout!

10
    ... po rohu se sice Hradec neprosadil, akce ale pokračovala a po chybě Zwolińskiho, který přišel o balon ve vlastním pokutovém území, otevírá skóre ADAM GABRIEL!