Mallorca – Celta Vigo 1:0 (kon.)
RCD Mallorca
1:0 (0:0)
Celta de Vigo
Pátek 20.01.2023, 21:00 • Visit Mallorca Estadi, Palma de Mallorca • Španělská LaLiga • 18. kolo

Fotbalisté Mallorcy potvrdili v předehrávce 19. kola pověst defenzivních specialistů, potřetí za sebou jim k domácí výhře stačí jediný vstřelený gól. Po opatrné první půli bez šancí oba celky postupně přece jen trošku otevíraly hru a po několika náznacích především na straně Celty Vigo udeřili z jediné dotažené akce celého zápasu domácí díky přesné střele Daniho Rodrígueze k tyči. (22:58:20)

Rozhodčí ještě komunikoval na dálku s kolegou o videa a držel ruku nahoře. Přestože se všichni na trávníku domnívali, že již zápas skončil, a podávali si ruce, tak závěrečný hvizd zazněl teprve o minutu později, na výsledku to nic nemění.

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:13.

90+5

90+5
    Žlutou kartu si zblízka prohlédl Abdón Prats (RCD Mallorca).

90+4
    Domácí zakopli míč po ubráněném rohu až k Marchesínovi.

90+4
    Celta získává roh a tím i jednu z posledních možností k vyrovnání. Čtvrtý výsledek 1:1 z pěti zápasů by hostům určitě vyhovoval.

90+3
    Nepřesnou rozehrávku modrobílých uprostřed hřiště zachytil Kadewere, nedal však Maffeovi správnou průnikovou přihrávku.

90+2
    Rozehrávka na zdrženou nakrátko však nebyla dobrým řešením, hosté budou vzápětí vhazovat.

90+2
    Beltrán fauloval Greniera, Mallorca bude kopat krátký roh a takový stav jí naprosto vyhovuje.