Tisková konference komise rozhodčích FAČR | (kon.) | | | Tisková konference SK Dynamo České Budějovice | (kon.) |
Tisková konference FC Viktoria Plzeň | (kon.) | | | Tisková konference FK Jablonec | (kon.) |
Vuelta a San Juan 2023 - 3. etapa | Víťaz: Simmons (TREK) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Kronplatz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Kronplatz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Schladming | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Schladming | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
konec
Slalom mužů, 2. kolo, Schladming
Vítěz: C. Noël (FRA)
Tomáš Kubečka
Konečné výsledky
- 1. Clement Noël (FRA) 1:48,97
- 2. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,07
- 3. Lucas Braathen (NOR) +0,38
- 4. Manuel Feller (AUT) +0,45
- 5. Loïc Meillard (SUI) +0,60
- 6. Atle Lie McGrath (NOR) +0,95
- 7. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,09
- 8. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,16
- 9. Fabio Gstrein (AUT) +1,19
- 10. Timon Haugan (NOR) +1,23
- 11. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,33
- 12. Dave Ryding (GBR) +1,80
- 13. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +1,90
- 14. Armand Marchant (BEL) +2,51
- 15. Joaquim Salarich (ESP) +2,53
- 16. Johannes Strolz (AUT) +2,59
- 17. Luca Aerni (SUI) +2,61
- 18. Sebastian Holzmann (GER) +2,86
- 18. Erik Read (CAN) +2,86
- 20. Stefano Gross (ITA) +3,00
- 21. Samuel Kolega (CRO) +3,24
- 22. Juan Del Campo (ESP) +3,35
- 23. Benjamin Ritchie (USA) +4,37
- 24. Marc Rochat (SUI) +5,60
- 25. Marco Schwarz (AUT) +7,13
- 26. Tommaso Sala (ITA) +12,52
- 27. Alex Vinatzer (ITA) +20,71
- Tanguy Nef (SUI) DNF
- Adrian Pertl (AUT) DNF
- Daniel Yule (SUI) DNF
Pořadí disciplíny
- 1. Lucas Braathen 430 b
- 2. Henrik Kristoffersen 389 b
- 3. Daniel Yule 334 b
- 4. Loïc Meillard 307 b
- 5. Manuel Feller 291 b
- 6. Linus Strasser 240 b
- 7. Clement Noël (FRA) 232 b
- 8. Ramon Zenhäusern (SUI) 227 b
- 9. Dave Ryding (GBR) 166 b
- 10. Atle Lie McGrath (NOR) 165 b
Pořadí SP
- 1. Marco Odermatt 1186 b
- 2. Aleksander Aamodt Kilde 961 b
- 3. Henrik Kristoffersen 734 b
- 4. Vincent Kriechmayr 677 b
- 5. Lucas Braathen 645 b
- 6. Loïc Meillard 592 b
- 7. Manuel Feller 456 b
- 8. Alexis Pinturault 437 b
- 9. Marco Schwarz 383 b
- 10. Daniel Yule (SUI) 334 b
1. Marco Odermatt 1186 b
2. Aleksander Aamodt Kilde 961 b
3. Henrik Kristoffersen 734 b
4. Vincent Kriechmayr 677 b
5. Lucas Braathen 645 b
6. Loïc Meillard 592 b
7. Manuel Feller 456 b
8. Alexis Pinturault 437 b
9. Marco Schwarz 383 b
10. Daniel Yule (SUI) 334 b (21:56:59)
1. Lucas Braathen 430 b
2. Henrik Kristoffersen 389 b
3. Daniel Yule 334 b
4. Loïc Meillard 307 b
5. Manuel Feller 291 b
6. Linus Strasser 240 b
7. Clement Noël (FRA) 232 b
8. Ramon Zenhäusern (SUI) 227 b
9. Dave Ryding (GBR) 166 b
10. Atle Lie McGrath (NOR) 165 b
1. Clement Noël (FRA) 1:48,97
2. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,07
3. Lucas Braathen (NOR) +0,38
4. Manuel Feller (AUT) +0,45
5. Loïc Meillard (SUI) +0,60
6. Atle Lie McGrath (NOR) +0,95
7. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,09
8. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,16
9. Fabio Gstrein (AUT) +1,19
10. Timon Haugan (NOR) +1,23
11. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,33
12. Dave Ryding (GBR) +1,80
13. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +1,90
14. Armand Marchant (BEL) +2,51
15. Joaquim Salarich (ESP) +2,53
16. Johannes Strolz (AUT) +2,59
17. Luca Aerni (SUI) +2,61
18. Sebastian Holzmann (GER) +2,86
18. Erik Read (CAN) +2,86
20. Stefano Gross (ITA) +3,00
21. Samuel Kolega (CRO) +3,24
22. Juan Del Campo (ESP) +3,35
23. Benjamin Ritchie (USA) +4,37
24. Marc Rochat (SUI) +5,60
25. Marco Schwarz (AUT) +7,13
26. Tommaso Sala (ITA) +12,52
27. Alex Vinatzer (ITA) +20,71
Tanguy Nef (SUI) DNF
Adrian Pertl (AUT) DNF
Daniel Yule (SUI) DNF
1. Atle Lie McGrath (NOR) 1:49,92
2. Kristoffer Jakobsen (SWE) +0,14
3. Alexander Steen Olsen (NOR) +0,21
4. Fabio Gstrein (AUT) +0,24
5. Timon Haugan (NOR) +0,28