Sparta – Litvínov 3:2 (kon.)
konec
Jihomoravský kraj
5:2 (1:0, 4:1, 0:1)
Ústecký kraj
Středa 25.01.2023, 17:45 • Trutnov, Zimní stadion • Olympiáda dětí a mládeže • 3. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu.
     
    41:57
    Vyloučení v týmu Ústecký kraj:
    Michal Kváš – 2 min., napadení. (19:35:03)
     
    39:07
    Vyloučení v týmu Ústecký kraj:
    Samuel Peksa – , nedovolený zásah do hlavy nebo krku, odpyká Jakub Petružálek.
     
    37:58
    Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj:
    Vojtěch Kubín – 2 min., nedovolené bránění.
     
    37:48
    Vyloučení v týmu Ústecký kraj:
    Jaroslav Procházka – 2 min., sekání.
     
    37:00
    Vyloučení v týmu Ústecký kraj:
    Petr Heller – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
     
    35:20
    Vyloučení v týmu Ústecký kraj:
    Oliver Kharboutli – 2 min., vysoká hůl.
     
    33:59
    Vyloučení v týmu Ústecký kraj:
    Jakub Petružálek – 2 min., vražení na hrazení.
     
    30:45
    Ústecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PAVEL KŮRKA. Asistence: Oliver Kharboutli.
     
    30:29
    Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj:
    Petr Tomek – 2 min., sekání.
     
    30:01
    Začala třetí třetina.
     
    30:00
    Druhá třetina skončila.
     
    26:00
    Jihomoravský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR TOMEK. Asistence: Ondřej Ruml.
     
    24:02
    Vyloučení v týmu Ústecký kraj:
    Petr Heller – 2 min., podrážení.
     
    20:20
    Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj:
    Petr Brodecký – 2 min., nedovolené bránění.
     
    19:29
    Ústecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAREK SPÁLENKA. Asistence: David Sedláček.
     
    17:53
    Jihomoravský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PETR TOMEK. Asistence: Michal Hartl a Vojtěch Kubín.
     
    16:51
    Jihomoravský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JIŘÍ KUKLETA. Asistence: Ondřej Ruml a Šimon Daněk.

    Branky a nahrávky: 4. Tomek (Ruml), 16. Kubín (Tomek), 17. Kukleta (Ruml, Daněk), 18. Tomek (Hartl, Kubín), 26. Tomek (Ruml) – 20. Spálenka (Sedláček), 31. Kůrka (Kharboutli)


    Jihomoravský kraj: D. Valášek (J. Kotas) — F. Čermák, O. Ruml, J. Polák, A. Brychta, T. Beroun, R. Bína, P. Brodecký, F. Kaňa — P. Tomek, J. Kukleta, J. Kerbler, Š. Daněk, O. Šichtař, O. Slívko, V. Kubín, J. Harásek, J. Prchal, D. Meissner, M. Hartl
    Ústecký kraj: D. Civiš (A. Voráček) — L. Chlouda, P. Kůrka, M. Spálenka, A. Schlosser, A. Babka, P. Heller, J. Procházka — J. Vladař, J. Petružálek, M. Kváš, O. Kharboutli, D. Beran, D. Horák, J. Trefný, D. Sedláček, A. Mareš, A. Nekvinda, S. Peksa

    Rozhodčí: Antonín Valda — František Pěkný, Jakub Maňák

    Diváci: 72