Česko – Švýcarsko 3:4 (kon.)
Česko
3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
Švýcarsko
Čtvrtek 02.02.2023, 19:00 • SH Třebeš Hradec Králové • Přípravný zápas (juniorky)

Děkuji za vaši pozornost. U florbalu zase příště. (20:26:07)

Branky a nahrávky: 4. Sikorová N. (Zerzánová V.), 30. Spoustová T. (Horčičková K.), 31. Zerzánová V. (Fuchsová L.) – 12. Wyssová M. (Misteliová D.), 18. Helblingová F. (Wiedmerová J.), 40. Morfová A. (Reusserová N.), 42. Moserová Ch. (TS).

Zápas je u konce. Češky se snažili do posledních sil, aby ještě se zápasem něco udělaly, ale ani v šesti se jim to nepovedlo. Nepříjemností kromě porážky je i zranění české jedničky, která musela před nájezdem vystřídat.

Nejlepší hráčky zápasu

Za Švýcarsko byla vyhlášena jako nejlepší hráčka Ronja Florinová.
    Za Česko byla vyhlášena jako nejlepší hráčka Valentýna Zerzánová.

45:00

44:58
    Morfová netrefuje odkrytou branku.

44:02
    Česko jde znovu do šesti. Poslední minuta začala. Zerzánová se ale teď musí vyprostit ze zdvojení Švýcarek.

43:40
    Za malou chvíli začne poslední minuta třetí třetiny. Pokračovat se bude z českého rohu.

42:50
    Češky to zkusí v šesti hráčkách.
    41:55 Moserová CH. - 3:4

41:55
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky z trestného střílení je MOSEROVÁ CH.. Kapitánka Švýcarska věděla co chce udělat a čerstvou brankářku překonala.

41:55
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Hodulíková, přichází Bačková.

41:55
    Uvidíme nájezd, brankářka Hodulíková zavadila o florbalku útočnice Švýcarska, navíc se při tom zranila. Věřme, že bude v pořádku.

41:25
    Česko má míček v držení ve švýcarském rohu.
    39:54 Morfová A. - 3:3

39:54
    Autorem branky je MORFOVÁ A.. Asistence: Reusserová N.. Hráčky Švýcarska to udělaly velice dobře a zachovaly klid. Reusserová měla na druhé straně úplně volnou Morfovou, která neměla složitou situaci, když uklízela míček do odkryté svatyně Hodulíkové.

39:18
    Moserová faulovala na své straně hřiště.

38:25
    Reusserová si hodila míček do středu hřiště a následně vystřelila do tyčky české branky!