Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica 1:4 (kon.) | Poprad – Spišská N. Ves 5:3 (kon.) | Prešov – Nitra 2:1 (kon.)
Zvolen – HC Slovan 0:2 (kon.) | Košice – Nové Zámky 4:0 (kon.)
HK Poprad
5:3 (1:1, 2:0, 2:2)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 24.02.2023, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 41. kolo

Najlepšie momenty z celého zápasu sa udiali práve v tretej tretine! Padli v nej až štyri góly, keď sa Spišiakom podarilo streliť dva rýchle góly vo vlastnom oslabení a vyrovnať, v tej istej presilovej hre Popradčanov sa domácim takisto podarilo skórovať a víťazný gól ide na účet Patrika Svitanu. Do prázdnej brány skorigoval skóre Tomáš Záborský. Po klaksóne došlo ešte k menším provokáciám zo strany Rapáča. Z napínavého a zaujímavého zápasu je to odo mňa všetko. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný piatkový večer. (20:27:56)

59:25
    Poprad dal gól! TOMÁŠ ZÁBORSKÝ čakal na puk v strednom pásme a domácim sa ho tam podarilo dostať, popradský útočník už len pohodlne zakončil do prázdnej brány.
    Bez asistencie.

58:35
    Melicherčík smeruje na striedačku a hostia so šiestimi korčuliarmi!

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:24
    Belluš tvrdo narazil Kotvana, ktorý ostal v pokľaku na ľade. Vylučovať sa nebude. Reklamná prestávka.

56:26
    Zakázané uvoľnenie domácich.

56:05
    V závere tretiny sa dosť pritvrdzuje, ale všetko je v rámci pravidiel.

54:36
    Tlak hostí zatiaľ neprichádza, ale môžeme ho čo chvíľa očakávať.

52:21
    Romaňák za pomoci člena realizačného tímu odkríval do šatne.

52:19
    Majdan sa ako neriadená strelia ocitol pred Petersom, ale domáci brankár ho skvelo vychytal!

Dnešné stretnutie sleduje 3641 divákov.

50:14
    Poprad dal gól! A aby toho nebolo málo, tak sa domácim podarilo využiť presilovú hru! Čo k tomu dodať. Dobrú prácu odviedol PATRIK SVITANA, ktorý ešte prihrával cez bránkovisko a bránka bolo polodkrytá, puk sa nakoniec odrazil od Melicherčíka za bránkovú čiaru.

49:17
    Spišská Nová Ves dala gól! Spišiaci strieľajú aj druhý gól v oslabení! Neskutočná tretia tretina! Domáci si vôbec nerozumeli pri svojom brankárovi a neragovali na puk. Prihrávka na DALIBORA BORTŇÁKA, ktorý proste len vystrelil a skončilo to v sieti.
    Asistencie: Verbeek, Valach.

48:38
    Spišská Nová Ves dala gól! Neuveriteľná rýchlosť HAYDENA VERBEEKA, ktorý získal puk vo vlastnom pásme a dokázal sa zbaviť jedného popradského hráča, následne zubami nechtami sa ho snažil brániť Svitana, ale ani on už nestačil na hosťujúceho útočníka.

48:26
    Vylúčenie v tíme HK GROTTO Spišská Nová Ves:
    Rapáč – 2 min., podrazenie.

47:07
    Razgals sa šikovne preštrikoval cez hosťujúcu obranu a dokonca aj zakončil bekhendom.