Dallas – Vegas 2:1 (1:0 po s.n.) | San Jose – Edmonton 1:6 (kon.) | Arizona – Anaheim 5:4 (po pr.)
Winnipeg – Nashville 2:0 (kon.) | Washington – Florida 2:4 (kon.) | Toronto – Montreal 7:1 (kon.)
Columbus – NY Rangers 0:4 (kon.) | Ottawa – Tampa 7:4 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 4:0 (kon.)
Minnesota – St. Louis 5:3 (kon.) | Boston – New Jersey 2:1 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:2 (1:0 po s.n.)
Seattle – Chicago 7:3 (kon.) | Los Angeles – Colorado 3:4 (kon.)

3. Nick Leddy (STL) 0+1 (05:06:57)

Minnesota, která stále bojuje o první místo v Centrální divizi, dokázala zvítězit 5:3 nad St. Louis a přinejmenším se v tuto chvíli dotáhla k druhému Coloradu, přičemž na vedoucí Dallas ztrácí dva body. St. Louis ale neprodalo svou kůži lacino, přestože prohrávalo po dvou třetinách už 1:4. Dvěma góly se ovšem dotáhlo a až takřka do konce hrozilo, že by si mohlo vynutit prodloužení. Dvě minuty před koncem však střelou přes celé kluziště do prázdné brány rozhodl o výhře Wild Brodin.

59:38
    Ještě jedno vhazování před Gustavssonem. Samorukovova střela byla sražena Klingbergem do ochranné sítě.

58:55
    Další odvolání brankáře nechce Minnesota soupeřům dovolit a natlačila se do útočného pásma. Hartman neměl přesnou mušku při zakončení.
    58:07 Jonas BRODIN - 5:3

58:07
    Minnesota právě vstřelila branku!
    JONAS BRODIN však střelou přes celé kluziště pravděpodobně definitivně rozhoduje o vítězství Wild v dnešním utkání! Bez asistence.

57:46
    Tento tlak skutečně přišel a Nyquist byl nucen vyhodit na zakázané uvolnění. Toho využívá St. Louis k odvolání brankáře Binningtona!

56:45
    St. Louis vede na střely 37-28. Nyní ale potřebuje výraznější tlak, aby se domohlo vyrovnání.

56:01
    Minnesotě se daří bránit dobře své pásmo a naopak sama zkouší útočit. Tečovanou Reavesovu střelu však Binnington vyráží mimo nebezpečný prostor.

54:38
    Minnesotě nyní ubíhá čas proklatě pomalu. Domácí potřebují držet kotouč daleko od svého brankoviště a bránit těsné vedení, případně vsítit pojišťovací branku.

54:09
    Paraykova dělovka od modré čáry se stala kořišti Filipa Gustavssona. Komerční přestávka.

53:18

52:55
    Změnil to Kyrou, který se ale přes Gustavssona neprosadil.

52:30
    St. Louis se zatím nepovedlo ohrozit v této přesilové hře branku Minnesoty, která naopak výborně brání své pásmo.

51:44
    Gaudreau vyrazil v oslabení do úniku, lehce si sjel na levou stranu a pálil na bližší tyč. Avšak jeho střelu zastavila tyč!

51:18
    Komerční pauza.

51:18
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
    Marcus Foligno – 2 min., sekání.

51:01
    Bude se vylučovat na straně Minnesoty. Hosté mají výhodu.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 12. Hartman, 12. Steel (Hartman), 35. F. Gaudreau (Nyquist, Klingberg), 40. Spurgeon (Nyquist, Steel), 59. Brodin – 6. Blais (Faulk, Vrána), 42. Neighbours (B. Schenn, Faulk), 48. Bučněvič (Leddy, Kapanen)

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Dumba (A), Brodin, Spurgeon (C), Middleton, Klingberg, Merrill – Kaprizov, Hartman, Zuccarello – Boldy, M. Johansson, F. Gaudreau – M. Foligno (A), Nyquist, Steel – Duhaime, Dewar, Reaves.
    Trenér: Dean Evason

St. Louis Blues: Binnington (Žerenko) – Parayko (A), Leddy, Faulk (A), Krug, Rosén, Samorukov – Saad, B. Schenn (A), Kyrou – Neighbours, Bučněvič, Kapanen – Thomas, Vrána, Blais – Toropčenko, N. Walker, T. Pitlick.
    Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Lambert, South – Jackson, Galloway

Diváci: 19191