Valencia – Valladolid 2:1 (kon.) | Villarreal – Espanyol 4:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Sevilla 0:1 (kon.)
Valencia CF
2:1 (0:1)
Real Valladolid
Čtvrtek 27.04.2023, 19:30 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španělská LaLiga • 31. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 13:6. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:16. (21:36:50)

Domácím se ve druhém poločase povedl obrat, po hodině hry trochu kuriózně vyrovnal Diakhaby, v samém závěru pak odstartoval bouři domácí radosti Guerra, který zajistil svému mančaftu hodně důležité vítězství. Hosté mohou litovat nevyužitých šancí, především trefeného břevna za stavu 1:1 v 88. minutě.

90+6

90+4
    Střídání v týmu Valencia CF:
    ze hřiště odchází Samuel Lino, přichází Toni Lato.

90+3
    Valencia právě vstřelila branku!
    JAVI GUERRA se stává hrdinou tohoto zápasu. Hráč, který přišel na hřišti před malou chvílí, proběhl s míčem k hranici vápna a levačkou zamířil do vzdálenějšího horního rohu brány. Tady nemohl Jordi Masip nic dělat.

90+1
    Hrát se bude ještě pět minut.

90
    Další nepřesná střela Valencie, Samuel Lino střílel z dálky vysoko nad břevno. S těmito šancemi by šlo naložit jistě lépe.

89
    ze hřiště odchází André Almeida, přichází Javi Guerra.

88
    Hosté mohli jít zpátky do vedení, Ivan Fresneda dokázal překonat domácího gólmana, avšak míč skončil pouze na břevně.

85
    Hodně nepřesná střela jednoho z hráčů Valencie letí daleko za bránu.

84
    ze hřiště odchází Yunus Musah, přichází Diego López.

84
    ze hřiště odchází Nicolás González, přichází Ilaix Moriba.

83
    Do slušné šance se dostal domácí tým, Hugo Duro si našel prostor pro hlavičku, avšak míč jí odehrál vysoko nad. Tohle byla dobrá možnost k obratu.

80
    Střídání v týmu Real Valladolid:
    ze hřiště odchází Sergio Escudero, přichází Kenedy.

80
    ze hřiště odchází Gonzalo Plata, přichází Óscar Plano.

79
    ze hřiště odchází Kike Pérez, přichází Lucas Olaza.

79
    Přetahovanou o míč vyhráli hosté, kteří budou vhazovat aut.

78
    Zblokovaná přihrávka přináší Valencii rohový kop.

78
    Chystá se další střídání, ovšem rozhodčí zatím nechává rozehrát a ve hře pokračovat.