Chrudim – Vyškov 0:0 (kon.) | Jihlava – Vlašim 5:0 (kon.) | Táborsko – Příbram 2:2 (kon.)
Sparta B – Olomouc B 0:2 (kon.) | Karviná – Třinec 1:0 (kon.) | Líšeň – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Opava – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Prostějov – Slavia B 3:1 (kon.)
AC Sparta Praha B
0:2 (0:0)
SK Sigma Olomouc B
Neděle 28.05.2023, 17:00 • Seifertova 2871, Praha 3 • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 30. kolo

Skončilo utkání 30. kola Fortuna Národní Ligy, ve kterém domácí AC Sparta Praha B podlehla týmu SK Sigma Olomouc B 0:2. Po bezbrankové remíze se v druhém poločase dvakrát prosadili hosté, nejprve v dvaapadesáté minutě Fiala, pojistku přidal těsně před koncem střídající Mikulenka. Sigma tak přeskakuje svého soupeře v tabulce a díky vzájemnému zápasu se dostává na konečnou, osmou pozici. (18:55:22)

90+3

90+3
    Digaňa si znovu došel pro centrovaný míč a dělá vše pro to, ať si dnes připíše čisté konto.

90+2
    Sparta je v křeči, druhý poločas není podle jejich představ.

90+1
    Dlouhý míč za obranu, Šíp mohl přidat třetí branku, situaci ale nevyřešil vůbec dobře.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    Sigma drží míč na útočné polovině, druhou část druhého poločasu odehráli ve skvělém světle.

89
    Mikulenka dojel brankáře Sparty a dostává od rozhodčího žlutou kartu. K brance si tak připisuje i kartičku.

88
    Olomouc B právě vstřelila branku! Hosté zvyšují vedení a zřejmě si připíšou tři body do tabulky! Dlouhý míč za obranu si našel nově příchozí MATĚJ MIKULENKA, který se nezalekl situace a v souboji jeden na jednoho byl úspěšný! – 0:2.

87
    A opět v hlavní roli Digaňa, který si zakřičel a ukryl ve svých rukavicích centrovaný míč.

87
    Šilhart faulovaný na útočné polovině, Tošnar bude rozehrávat standartní situaci.

86
    Digaňa si zakřičel a došel si pro odražený míč ve svém vápně. Sparta tak musí znovu bojovat o míč.

85
    Další střídání, které připravil hostující trenér. Ze hřiště odchází Fabiánek, místo něj si přichází zahrát Mikulenka.

84
    Domácí obránce Hodouš fauloval Zlatohlávka a další cenné vteřiny pro hosty, kteří už vyhlíží konec zápasu.

83
    Domácí jsou v posledních desítkách minut bezzubí, hostující obrana je téměř bez práce.

82
    Střídání na straně Sigmy. Ze hřiště odchází autor jediné branky Jan Fiala, místo něj přichází Jáchym Šíp.

81
    Domácí Váňa se nedostal přes obránce a musel se tak vracet, následně dělá faul na obranné polovině.