Ajaccio – Marseille 1:0 (kon.) | Auxerre – Lens 1:3 (kon.) | Brest – Rennes 1:2 (kon.)
Lorient – Štrasburk 2:1 (kon.) | Monaco – Toulouse 1:2 (kon.) | Nantes – Angers 1:0 (kon.)
Nice – Lyon 3:1 (kon.) | PSG – Clermont Foot 2:3 (kon.) | Remeš – Montpellier 1:3 (kon.)
Troyes – Lille 1:1 (kon.)
Stade de Reims
1:3 (1:0)
Montpellier HSC
Sobota 03.06.2023, 21:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 38. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:9. (22:52:59)

Ve druhé půli se obraz hry otočil o 180 stupňů. Montpellier do ní vstoupil mnohem aktivněji a třemi brankami zvrátil nepříznivý stav. Dvě branky obstaral skvěle hrající Elye Wahi, jednu přidal Arnaud Nordin. Hosté si tak z posledního zápasu sezony vezou domů tři body za výhru 1:3.

90+3

90+3
    Remeš měla k dispozici volný kop z pravého křídla, který Džunja Itó rozehrál centrem do vápna, který ale bez větších problémů odvrátila montpellierská obrana.

90+2
    Střídání v týmu Montpellier HSC:
    ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Axel Gueguin.

90+1
    Kaj Sierhuis zahrál při napadání na útočné polovině rukou. S Remeší už to v dnešním duelu nevypadá dobře.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Azor Matusiwa, přichází Kaj Sierhuis.

87
    Džunja Itó se zlobí, na jeho centr na zadní totiž žádný z jeho spoluhráčů nereagoval, a Benjamin Lecomte tak při výkopu může ušetřit další čas.

86
    Stephy Mavididi zatancoval na levé straně velkého vápna a pokusil se obstřelit blok, který ale právě trefil.

85
    Hosté už jsou zataženi hodně hluboko a přihrávají si na vlastní polovině. Remeš to v posledních minutách bude mít velmi těžké.

81
    ze hřiště odchází Théo Sainte-Luce, přichází Thibault Tamas,
    ze hřiště odchází Elye Wahi, přichází Valère Germain.

80
    Maxime Estève proběhl do vápna a z jeho levé strany vystřelil, jeho projektil ale směřoval přímo do blokujícího protihráče.

76
    ze hřiště odchází Jens Cajuste, přichází Kamory Doumbia,
    ze hřiště odchází Thomas Foket, přichází Maxime Busi,
    ze hřiště odchází Cheick Keita, přichází Valentin Atangana Edoa.
    76. Elye WAHI - 1:3

76
    Montpellier právě vstřelil branku! Tohle bude patrně poslední hřebíček do remešské rakve, hosté vedou už o dvě branky! ELYE WAHI dostal dobrou přihrávku do běhu a sám se prodral přes několik obránců. Prakticky v samostatném úniku pak zakončil po zemi k levé tyči.

75
    Exekuce rohového kopu ujal sám Itó, hlavička pak ale šla přímo do gólmana.

75
    Džunja Itó teď nabral dobrou rychlost na pravém křídle a vybojoval alespoň rohový kop.

74
    Obraz hry je teď úplně jinde než v první půli. Remeš se vůbec není schopna dostat do útoku.